«

»

Až vyhrajete ve Sportce, můžete si mimo jiné zkusit, jaké to je rozhazovat peníze z letadla

Foto: pixabay

Výhra ve Sportce, Eurojackpotu nebo Šťastných 10 vám umožní okusit nepoznané. Dostatečný finanční obnos na účtu vám zajistí nevídané věci. I styl zábavy se vám možná změní. Mimo jiné můžete například zkusit, jaké to je rozházet téměř čtvrt miliónu z letícího letadla. Takhle netradičně můžete oslavit třeba své narozeniny. Že byste tohle nikdy neudělali? Nikdy neříkejte nikdy. Ono výherní výsledky Eurojackpotu vám mohou život obrátit vzhůru nohama i změnit váš úhel pohledu.

Ale pozor, podobný nápad už někdo měl

Ať chcete, nebo ne, tučné výherní výsledky Sportky předurčují výherce k originalitě. A proto, než se pro rozhazování peněz z letadla rozhoupete, musíme vám říct, že podobný nápad už někdo měl. Thajská podnikatelka vyhrála minulý podzim v loterii přes 66 miliónů korun. Letos oslavila své 48. narozeniny. A protože jí nějaké milióny na účtu nejspíš zbyly, rozhodla se jejich část – přes 200 000 korun v bankovkách a ve špercích – jen tak vyhodit z letícího letadla. Lidé na zemi tak mohli zažít déšť bankovek a šperků a vylepšit svou finanční situaci. Co vy víte, třeba by vám taková bankovka spadlá z nebe přinesla štěstí ve slosování Sportky.

Možná se dotyčná podnikatelka inspirovala příběhem Robina Hooda, který bohatým bral a chudým dával… jen to převedla do modernější verze.

Vymyslet můžete cokoliv jiného

Až vám výhra ve Sportce bude říkat pane, odpadnou vám starosti, které vás dříve svazovaly a vás samotné možná překvapí, jaké nápady vás v souvislosti s výhrou začnou napadat. Finanční nejistota svazuje, proto může být výhra ve Sportce jó osvobozující záležitost. Na druhou stranu si dejte pozor, abyste s výhrou nezacházeli až příliš lehkovážně. I takové případy už tady byly.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru