«

»

Během 1 týdne vyhrál 2x miliony

Foto: flickr.com

Za 7 dní se bankovní účet Australana navýšil o více než 40 milionů korun

O výhercích, kteří ve Sportce a v dalších loteriích získali dvě milionové výhry za život, jsme už slyšeli. Před pár týdny se ale jednomu muži z australského Bondi podařilo v jedné z tamních loterií vyhrát 2 milionové částky během pouhých 7 dnů. Ptáte se, jak to udělal? To sám výherce nemá nejmenší tušení. Pravděpodobnost na výhru v loterii, v níž muž vyhrál, je asi 1 : 1 845 000, takže můžeme mluvit pouze o štěstí.

Při první výhře získal 1 milion australských dolarů (více než 16,3 milionů korun), o pár dní dalších 1,5 milionů australských dolarů (zhruba 24,5 milionů korun). Celkem mu tedy loterie vyplatila v přepočtu přes 40 milionů korun. Za vyhrané peníze si šťastlivec hodlá kopit dovolenou v Honolulu a nové auto. Část výhry chce také investovat do nemovitostí v nejlidnatějším australském městě Sydney.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru