«

»

Během dvou dnů „vydělal” 2,5 milionu korun a mohl odejít do důchodu

Foto: pixabay

Že výhra ve Sportce či jiné loterii vás nemusí za život potkat ani v případech, kdy ji opravdu potřebujete, o tom svědčí případ dvaaosmdesátiletého seniora Butche Mariona z amerického Marylandu, který i přes pokročilý věk musel pracovat, jinak by neměl za co žít. Tento příběh je však zároveň i důkazem toho, že někdy výherní výsledky Sportky nejsou potřeba… ne, pokud se nad vámi slitují uživatelé TikToku.

Nejspíš by pořád ještě pracoval za kasou, kdyby si ho nevšiml zakladatel sbírky

Butch Marion z městečka Cumberland z amerického státu Maryland má co slavit. Aniž by to čekal nebo by o to žádal, vybrali na něj uživatelé TikToku za dva dny 108 tisíc dolarů (v přepočtu téměř 2,5 milionu korun). Může za to zakladatel sbírky Rory McCarty, který starého pána za kasou obchodního centra často potkával a sem tam se s ním pustil i do řeči. Díky tomu se dozvěděl, že Butch pracuje, protože nemá jinou možnost, aby přežil. Rorymu přišlo neuvěřitelné, že někdo musí pracovat ve svých dvaaosmdesáti letech, a to i přes četné zdravotní komplikace. Rozhodl se proto, že pro seniora založí sbírku. Doufal, že se mu podaří vybrat jakoukoliv částku, která by starému pánovi pomohla s živobytím. To, že za dva dny se vybere v přepočtu 2,5 milionu korun, opravdu nečekal. Podobnou výhru vám mohou přinést také Sportka výherní výsledky.

Senior je štěstím bez sebe a plánuje si stáří alespoň trošku užít

Výhra ve Sportce o sobě nedává předem vědět a stejně tak Butch neměl ani tušení, co na něj Rory „ušil”. Bylo neuvěřitelné dozvědět se, že mu na účtu nyní visí miliony. Taková částka pro Butche totiž znamená, že už nikdy nemusí za kasu a svůj důchod si může nečekaně i užít. Celý život se staral o nemocného manžela své bývalé ženy a pak i o svou bývalou ženu, když onemocněla. Odměnou za jeho činy v životě mu může být ochota všech dárců na TikToku. A na jakou dobrou věc přispějete vy, když trefíte Sportku?

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru