«

»

Během pár let vyhrál dvě auta značky Porsche

Foto: pexels

Zbavil se jednoho, vyhrál druhý

Na Toma Harveyho (28) se štěstěna usmála vícekrát, než na kohokoliv z nás. Ačkoliv ani jednou nevyhrál milionové sumy v loteriích, tak i přesto se stal vítězem úžasných cen. A co vlastně mladík vyhrál?

V prosinci roku 2017 se stal majitelem luxusního automobilu se 430 koňmi pod kapotou, které běžně stojí více než 3 miliony korun. Šlo o sportovní automobil značky Porsche verze 911 Carrera 4 GTS s vodou chlazeným atmosférickým šestiválcovým motorem a výkonem 316 kW, který se z 0 na 100 dostane za pouhé 4 vteřiny. K vyhranému automobilu získal i peněžní částku činící 20 000 liber (v přepočtu přes 590 tisíc korun).

Porsche si Tom ale neužíval dlouho, jelikož se ho rozhodl prodat, aby si mohl pořídit vlastní bydlení a usadit se. Jen pouhé 2 dny po uskutečnění prodeje se dozvěděl, že opět vyhrál nové auto značky Porsche v hodnotě 1 a půl milionu korun a dalších 20 000 liber. Tentokrát šlo ale o verzi Macan S, což je SUV s šestiválcovým motorem a výkonem 260 kW. SUV v podobné ceně mohou vyhrát občasně i Češi v Eurojackpotu, jde však o Land Rover, které ale také nabízí luxusní svezení.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru