«

»

Beran Double Diamond stál farmáře 368 tisíc liber (v přepočtu přes 10 milionů korun)

Foto: pexels

Možná, že až trefíte Eurojackpot, převrátíte svůj život vzhůru nohama a pořídíte si farmu. Samozřejmě ne jen tak ledajakou! Pokud budete chtít zvířata s dobrými geny, budete si muset připlatit. Takový vyšlechtěný beran vás v aukci může vyjít až na 10 milionů. Alespoň beran Double Diamond byl za tuhle cenu vydražený letos v létě ve skotské aukci. Koupili si ho tři farmáři, kteří si od něho slibují dobré geny pro svá další stáda.

Geneticky dokonalý beran

Vyvolávací cena vyšlechtěného berana plemene texel byla přitom pouhých 10 tisíc liber (necelých 300 tisíc korun). Na aukci se však o něj mezi farmáři strhla taková bitka, že svou konečnou cenou pokořil dosavadní rekord z roku 2009, kdy byl podobný beran vydražený za 6,7 milionu korun. A protože částka 10 milionů není ani pro výherce Eurojackpotu malá, nedivíme se, že se o berana dělí hned tři farmáři. Ti si ho pro potřebu svých farem budou půjčovat. Dokonce si prý pro jistotu a do budoucna zmrazí jeho sperma. Co kdyby se mu něco stalo, že? I když v tomhle případě nemusíme mít o milionového berana obavy… s cenou 10 milionů bude mít nejspíš pětihvězdičkové ubytování i svého osobního strážce.

A za co byste tučné výherní výsledky Eurojackpotu utratili vy?

Koneckonců po výhře v Eurojackpotu nemusíte začínat nic od začátku. Klidně můžete splašit nějakou už rozjetou farmu… vzhledem k velikosti výhry to ani nemusí být běžná farma. Můžete mít farmu krevetovou nebo dokonce krokodýlí farmu. Jisté je to, že po výhře v loterii už nic nemusí být jako dříve. Po hlavě se můžete pustit takřka do čehokoliv. Tučná výhra v Eurojackpotu budiž vám pevnou jistotou v zádech pro cokoliv, co chcete udělat.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru