«

»

Bezdomovci „vyžebrali” 1,4 milionu korun

Foto: depositphotos

Stát před trafikou a žebrat o peníze její zákazníky bylo běžnou praxí čtyř bezdomovců ve francouzském přístavním městě Brest. Jednoho dne se jim to stalo osudným. Neznámý člověk jim místo peněz dal los, v němž vyhráli 50 tisíc eur (asi 1,4 milionu korun). Jak říkají, je to pro ně vstupenka do nového života. Umíte si představit, že vyhrajete Sportku po tom, co vám její vsazený tiket někdo daruje?

Výhra v loterii je nevyzpytatelná

Už jste si někdy položili otázku, čím je loterie Sportka tak lákavá? Kromě jiného za atraktivitu této loterie může i její nevyzpytatelnost. Nikdy totiž nevíte, kdy se štěstí usměje na vás a výherní výsledky Sportky se zabydlí na vašem bankovním účtu. Stejné to bylo i u výhry čtyř bezdomovců ve Francii. Večer šli spát tak jako vždycky aniž by tušili, že hned další den z nich budou milionáři. Podle majitele trafiky se jedná o tři muže a jednu ženu. Výhra je zaskočila a prý hned nevěděli, jak s penězi naloží kromě toho, že se o ně rozdělí rovným dílem. Majitel trafiky, stejně jako i my, doufá, že pro ně výherní los bude vstupenkou k lepším zítřkům se střechou nad hlavou.

Někdy výhra v loterii přijde v pravý čas

Můžeme jen spekulovat o tom, kdy je ten správný čas vyhrát v loterii. Je lepší trefit Eurojackpot hned po tom, co oslavíte plnoletost? Nebo se vyplatí na výherní výsledky Eurojackpotu počkat třeba polovinu vašeho života? Je to velmi individuální. Přesto se nebráníme dojmu, že výhra v loterii někdy přijde v ten pravý čas. Je tomu tak i u bezdomovců z Francie, stejně jako u jiných výherců. Známý je případ, kdy si šťastlivec loterii vsadil z posledních peněz, které měl. V loterii vyhrála i samoživitelka, která před výhrou žila od výplaty k výplatě.

Možná už příští losování Sportky nastane ten správný čas vybrat její Superjackpot, nemyslíte?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru