«

»

„Body nejsou gamy!”, pře se sázkař o 10 milionů korun se sázkovou společností

Foto: pixabay

Vidět výherní čísla Sportky či jiné loterie ještě vůbec nemusí znamenat, že na bankovním účtu přivítáte miliony. Spor, který vede český sázkař s tuzemskou sázkovou kanceláří nejspíš přivede oba aktéry až k soudu. V sázce je 10 milionů!

Sporný název sázky bude někoho stát 10 milionů korun…

Příběh nejmenovaného sázkaře z Moravy se začal psát 31. srpna minulého roku spolu se startem tenisového US Open v New Yorku. Tehdy sázkař vsadil online na několik utkání. Zaujala ho také varianta sázky s názvem „vítěz a počet bodů”. A právě tento název je kamenem úrazu tohoto sporu. Druhým aktérem je česká sázková kancelář Synot Tip, která tento název pro vypsanou sázku nešťastně zvolila. Zatímco sázkař měl za to, že sází na vítěze a počet bodů (v tenisové mluvě se body označují jako „fiftýny”), sázková kancelář tím mysela sázku na vítěze a gamy (hry), což  je obvyklý typ sázek. Celý problém tedy vězí pouze a jen v názvu sázky. Nejspíš ani výherní výsledky Sportky vám nepřinesou takový adrenalin jako dotyčným právě tento případ. Na jedné straně je potencionální vítěz s výherním tiketem asi na 10 milionů korun, na straně druhé sázková kancelář, která odmítá výhru vyplatit, protože prý sázkař název sázky špatně pochopil.

Dvojitá výhra v loterii?

Stává se, že v loterii, jako je Sportka, člověk vyhraje i vícekrát za život. Dvojitou výhru v loterii má na dosah i sázkař z Moravy, který o svou výhru-nevýhru hodlá bojovat a tedy si ji podruhé obhájit. Řídí se heslem „co je psáno, to je dáno”. Uvádí, že o sázce neměl vůbec žádné pochybnosti a sázkové společnosti nepřímo vzkazuje, ať si udělá pořádek v sázkové terminologii. Sázkovou kancelář už v souvislosti s tímto případem kontroloval Celní úřad, který neshledal důvody k tomu, aby bylo zahájeno řízení. S tím se však sázkař nehodlá smířit a celou věc nejspíš požene k soudu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru