«

»

Bohatého ježíška si můžete udělat i bez výhry v loterii

Foto: Přáníčkovnice (pranickovnice.cz)

Výsledky dnes na Štědrý den:

  • Šťastných 10 polední ve 12:20 hodin
  • Sportka o 1 zaručený milion ve 14:05 hodin
  • Šťastných 10 večerní ve 14:20 hodin

Milí loterijní hráči a všichni ostatní návštěvníci našich stránek

Celý rok jsme vám na Sedmičkách servírovali nejrůznější příběhy výherců loterie. Psali jsme o těch, kterým výhra změnila život k lepšímu i o těch, pro které byla spíše prokletím. Dávali jsme vám tipy na milionové nákupy pro případ, že byste trefili Superjackpot Sportky nebo Eurojackpot a nevěděli jste, jak s výhrou naložit. Každopádně, ať už to máte se štěstím v loterii jakkoliv, bohatého ježíška si můžete udělat i bez výherních výsledků Sportky. Je totiž řada věcí, které si za peníze nekoupíte.

Mezi ně patří zdraví. To máme jen jedno a letos v době pandemie koronaviru jsme si to připomněli více, než kdy jindy.

Dále je to rodinná pohoda a blízkost vašich nejmilejších. Výhra ve Sportce sice může vzít celou vaši rodinu na luxusní dovolenou, vzájemnou blízkost a péči o sebe navzájem však zaručit nemůže.

Také lásku si za peníze nekoupíte. Tu buď cítíte, nebo ne. Buď si ji hýčkáte, nebo na ni kašlete.

Proto i přesto, že Sportka dlouhodobě nevychází, nesmutněte a udělejte si bohatého ježíška. Nadělte si zdraví, lásku a vzájemnou blízkost. To opravdu stačí.

My vám za Sedmičky přejeme krásné prožití vánočních svátků, bohatého ježíška i třaskavý Silvestr. K přání posíláme i pohodu, klid, vzájemné naslouchání a hodně trpělivosti. Samozřejmě si neodpustíme popřát také šťastná čísla do Sportky. Protože když k vám výhra ve Sportce má přijít, tak jedině se vsazenými čísly!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru