«

»

Bojí se, že ho výhra v loterii vytrhne z rutiny

Ilustracni foto: pixabay

Výhra v Extra Rentě změní mnohé a také vás vytrhne z rutiny. Právě toho se bojí jeden z čerstvých výherců Národní loterie Michael Williams (67), který spolu se svou kamarádkou vyhrál v loterii 1 milion liber (to je téměř 30 milionů korun).

Společné sázky se konečně vyplatily

Není nic lepšího, než sázet společně. Když se totiž znáte celý život a jste dobří přátelé, nebude vám vadit, že si výhru rozdělíte  napůl. Vzhledem k tomu, že se v tomto případě jedná o výhru 1 milion liber, opravdu nevadí, že se bude půlit. Výherní výsledky Extra Renty mohou u vás dopadnout právě tak jako sázky v Národní loterii u dvou přátel z Northamptonu. Marion Wood a Michaela Williamse spojuje mnohé. Ti dva jsou odvěkými přáteli, a proto se rozhodli posílat šťastná čísla do hry společně. Teď se jim poštěstilo a zrovna v době, když byli u sebe n návštěvě. Marion vařila oběd, zatímco Michael čekal na výherní výsledky u televizní obrazovky. Potom se z obýváku začalo ozývat: „ano”, pak další a výraznější „ano”, ještě jedno „ano” a pak znovu. To už byl ale Michael na nohou a nemohl uvěřit vlastním očím. Podle všeho totiž právě vyhráli 1 milion liber.

Kde byste do ověření výhry schovali výherní tiket?

Kde byste uschovali výherní tiket Extra Renty do ověření výhry? Po tom, co uvařili čaj a vstřebali výhru, jej Marion uschovala do svého diáře, kam schovává vše důležité. Domluvili se, že dokud výhru neověří a nepřistane jim na bankovním účtu, nikomu nic neřeknou. Zároveň přiznávají, že toto mlčení bylo pro ně velmi těžké. Jó i výhra v Extra Rentě může být nakonec omezující. Hlavně pro Michaela výhra představovala velkou výzvu. Jakožto člen armádní rodiny byl celý život zvyklý na rutinu. Ta mu poskytovala počet bezpečí a jistoty. Například každý den utratil vždy podobnou částku… a to půjde teď velice těžko, když se mu na účtu bude povalovat polovina výhry. To Marion je s tím v pohodě, na rutinu kašle a hodlá si výhru užít!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru