«

»

Bonus Sportky je dnes těsně pod hranicí 200 milionů

Foto: 777cz.eu

Je to záhada, ale Superjackpot Sportky v neděli 14. listopadu zase nepadl. Ve středu 17. listopadu skýtá Superjackpot Sportky 233 milionů korun. Bonus Sportky je 194 655 727 Kč. V prvním tahu prvního pořadí je 36,3 milionu korun. Všimnout si můžete, že druhý tah druhého pořadí s částkou 3 350 000 Kč je vyšší než druhý tah prvního pořadí, ve kterém je 2,3 milionu korun. V Šanci dnes hrajete o 1,39 milionu korun.

Sportka si se sázkaři pohrává už hodně dlouho

Je jasné, že Sportka udělala čáru přes rozpočet těm hráčům, kteří sázeli méně pravidelně a sporadicky a teď kvůli vysokému Superjackpotu musí do hry pravidelně investovat celou částku, tedy 220 Kč.  Nutí je do toho pravidla Sportky, která říkají, že pokud mají výherní výsledky Sportky vonět superjackpotem, je nutné vstoupit do hry s plným tiketem. Tedy je potřeba vsadit všech deset sloupečků i se Šancí (Superjackpot Sportky lze vyhrát i se systémovou sázkou). To je jediná cesta, jak pokořit Superjackpot… nebo jak se o to pokusit s výherními čísly. Na ta ale Sportka žádný návod nevydala.

Na návod se ptejte výherců, kteří vysoké jackpoty ve Sportce už pokořili

Postup na výherní čísla Sportky by vám mohli sdělit ti, kteří už jackpoty Sportky pokořili.

Letošní zatím nejvyšší výhrou je ta z Velkého pátku 2. dubna, kdy si sázkař k II. tahu prvního pořadí ve výši 45 312 873 Kč přibral také Bonus Sportky přes 41,9 milionu korun.

Ještě lepší trefu měl sázkař z Ústeckého kraje loni, který z trezoru Sportky odsál 192 milionů korun.

Vůbec nejvíc v celé historii Sportky ale brali manželé z Chrudimska, kteří v roce 2013 tipovali čísla, která jim přinesla 400 milionů korun. Nutno podotknout, že tehdy se výhry v loterii ještě nedanily.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru