«

»

Bonus Sportky se nahoře drží zuby nehty, dnes se hraje o Superjackpot Sportky 178 300 000 Kč

Foto: depositphotos

Ačkoliv v neděli 10. 10. padlo první pořadí a výherce z kasičky Sportky odsál přes 33 milionů korun, Bonus Sportky se stále drží. Přitom k jeho dosažení výherci chybělo už jen k šesti výherním číslům II. tahu – 1, 4, 23, 24, 40 a 48, přidat poslední číslo Šance. Spolu s vsazeným plným tiketem by tímto splnil všechny podmínky pro Superjackpot Sportky. Na to ale nemá výherce nejspíš ani pomyšlení, protože má hlavu plnou 33 milionů… gratulujeme!

Sportka teď sázkařům dává zabrat

Sportka, ve které dnes Bonus činí více jak 161 milionů korun, kazí sázkařům spaní a větrá jejich peněženky. Do tak vysoké hry vstupují i ti, které nižší výherní výsledky Sportky nechávaly chladnými. Zapeklitou pravděpodobnost výhry ve Sportce si každý jasně uvědomuje. Avšak ne a ne se ubránit představě – „co kdyby právě můj tiket trefil Superjackpot Sportky?”. Ten, kdo dění ve Sportce pečlivě sleduje, tak ví, že Superjackpot Sportky byl trefený naposledy 2. 4. tohoto roku. To je také odpovědí na otázku, proč se Bonus Sportky pohybuje ta vysoko.

Pro Bonus sázkaři nevidí první pořadí

Jsou doby, kdy je i v jednotlivých tazích prvního a druhého pořadí Sportky o co hrát a Bonus Sportky není pro hráče tak podstatný. Od té doby, co se však Bonus pohybuje nad hranicí 100 milionů (aktuálně je Bonus přes 161 milionů korun), je hlavním tématem. Není se čemu divit, právě Bonus může obohatit pro dnešek chudé první pořadí 2. tah, ve kterém jsou jen 2 miliony korun.  První tah prvního pořadí je na tom podstatně lépe. Dnes ve středu 13. 10. se v něm hraje o 15, 4 milionu korun. Jackpot Šance je pro dnešek přes 1,9 milionu korun. Superjackpot Sportky je dnes 178 300 000 Kč.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru