«

»

Bonus Sportky už letos padl a dnes ve hře Škoda Kodiaq!

Foto a zdroj: Sazka

Po 22 elektrokolech, o která mohli hráči hrát 5. ledna, dává Sportka do hry Škodu Kodiaq v hodnotě 900 tisíc korun. O tu můžete hrát už dnes 14. ledna. Kromě ní je ve hře Superjackpot Sportky ve výši 27 500 000 Kč, Bonus činí 0 Kč, protože letos už Superjackpot dvakrát padl a radují se z něho hned tři sázkaři!

Škoda Kodiaq v garáži nebo 900 tisíc korun na vašem bankovním účtu?

Vyhrát ve Sportce je sice málo pravděpodobné, ovšem ne nemožné. O tom, že může být tiket Sportky vstupenkou do pohádkového života, se už loni přesvědčil výherce 250 milionů korun. Ten pohádkovou výhru z trezoru Sportky stačil 19. prosince vybrat ještě dřív, než se proměnila v doplňkovou hru Dvěstěkrát milion. K dosažení částky 250 milionů korun v BONUSU Sportky přitom chybělo už jen málo.

Abyste si mohli zasoutěžit nejen o Superjackpot Sportky, který ke dnešku dosahuje 27,5 milionu korun, nýbrž i o Škodu Kodiaq, je potřeba do hry vstoupit s plným tikem Sportky včetně Šance. O vítězi luxusního vozu pak rozhoduje vylosované výherní číslo tiketu či internetové sázky.

V novém roce už padaly Superjackpoty Sportky, a to dokonce třema hráčům

Zatímco první Bonus Sportky v roce 2021 padl 20. ledna (Bonus (II.tah) – 44 746 803 Kč ➤ 1. pořadí (II. tah) – 2 418 606 Kč), letos si ještě více pospíšil. V novém roce 2022 padl první Bonus Sportky už 9. ledna. Rovnou tři hráči se svými čísly 4, 8, 11, 17, 24 a 25 trefili do druhého tahu prvního pořadí a každý z nich si odnesl 2 947 212 Kč. Dva z nich k výherním číslům pro první pořadí přidali také poslední číslo Šance, kterým v neděli bylo číslo 7 a mohli si nárokovat Bonus Sportky ve výši 10 035 714 Kč (každý).

O další Superjackpot se postaral hráč ve středu 12. ledna, kdy se opět trefil do druhého tahu prvního pořadí. Zatímco čísla 10, 14, 18, 20, 23 a 40 mu vynesla přes 1,8 milionu korun z druhého tahu prvního pořadí, poslední číslo Šance 4 k výherní částce z prvního pořadí přikleplo i Bonus ve výši přes 1,7 milionu korun.

Výhercům gratulujeme, ale neodpustíme si poznámku, že trefit Superjackpot o měsíc dříve, doživotně by mohli hodit nohy na stůl! No jo, jenže zatímco Superjackpoty v novém roce padají jako zralé hrušky, loni byl Superjackpot nejspíš začarovaný, protože v období od dubna do prosince zkrátka sestřelit nešel. Nejvíce milionů dnes vězí v prvním tahu prvního pořadí, kde je 25,6 milionu korun. V Šanci je přes 4,4 milionu korun.

Ohodnoťte post

2 komentáře

 1. Vlasta

  Dobrý den,
  sdělte prosím,kde jsou zveřejněna seriová čísla sázenek vyhrávající bonusy Sportky. Zatím jsem je nikde nenašel.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   ve vrchní části této stránky je v menu: SPORTKA AKTUÁLNÍ VÝSLEDKY:
   https://777cz.eu/sportka-aktualni-vysledky-a-vyhry-online/

   vedle čísel vpravo pak klikněte na ARCHIV TAŽENÝCH ČÍSEL

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru