«

»

Březnový Eurojackpot českým sázkařům přinesl výhry i podstatné změny v pravidlech loterie

Foto a zdroj: Sazka

V březnu se v Eurojackpotu děly věci! Některým šťastlivcům na účtech přistály miliony, všichni ostatní sázkaři pak začali Eurojackpot hrát podle nových pravidel. V březnu se Eurojackpot losoval hned 5x, z toho 2x se hrálo o prémii Eurojackpotu. První pořadí Extra 6 padlo v březnu hned 2x, nejvyšší českou výhrou byl Apartmán v Rakousku v hodnotě 15 milionů korun, dále pak výhra přes 3 miliony korun z třetího pořadí.

Češi měli v březnu v Eurojackpotu štěstí

Zatímco první březnové slosování v Eurojackpotu bylo pouze zahřívací (4. března) a nic pro Čechy podstatného se v něm neudálo (nejvyšší výhrou bylo 61 milionů korun, kterou z druhého pořadí odnesl německý sázkař), druhé slosování už stálo za to!

11. března se výherní výsledky Eurojackpotu nesly ve znamení Apartmánu v Rakousku v hodnotě 15 milionů korun. To však nebylo všechno. Jeden šťastlivec z Česka se svými tipy zakousl do třetího výherního pořadí, ze kterého si odnesl výhru přes 3 miliony korun. Spolu s ním na výherním stupínku stáli hráči z Německa (4x), Dánska (1x) a Finska (1x).

A to pořád nebylo všechno, protože ten den Čech trefil první pořadí Extra 6 a s ním rovné 2 miliony a další pak druhé pořadí doplňkové hry Extra 6 a s ním 200 tisíc korun.

Také druhá polovina března byla pro Čechy výherní

I když 18. 3. padl Eurojackpot a opět se to stalo bez účasti sázkařů z Česka (výhru přes 1,1 miliardy si rozdělili hráči z Norska a Finska), s prázdnou ze hry neodcházeli. Hned tři hráči se mohli radovat z druhého pořadí Extra 6, ze kterého si odnesli každý 200 tisíc korun. Pro Čechy bylo výherní také 4. pořadí hlavní hry, ze kterého si dva hráči odnesli přes 100 tisíc korun každý.

25. 3. pak znovu padlo první pořadí Extra 6 a s ním dva miliony korun. Nejvyšší výhrou ten den byla ta přes 21 milionů, ale rozkrajování tohoto výherního koláče se Češi nezúčastnili. Tento den už se hrálo podle nových pravidel Eurojackpotu, o kterých si povíme níže.

Nová pravidla Eurojackpotu a první úterní slosování 29. března

Většinou se Eurojackpot vleze do měsíce nanejvýš 4x, výjimečně i 5x. Od teď však slosování bude mnohem více. Poslední březnové slosování Eurojackpotu se událo 29. 3. Ten den se hrálo o 10x Land Rover Defender pro české sázkaře (každý v hodnotě přes 2,2 milionu). Kromě této prémie byl tento den výjimečný i tím, že nebyl pátek (jak je u Eurojackpotu běžné), ale úterý.

V březnu totiž v Eurojackpotu začala platit nová pravidla, a to od 19. 3. 2022. Nově se tak k pátku přidalo i úterní slosování, změnila se některá pravidla hry a zvýšil se strop Eurojackpotu z 2,5 miliardy na 3 miliardy korun! Poprvé mohli hráči hrát Eurojackpot podle nových pravidel v pátek 25. března. Úterní Eurojackpot si mohli historicky poprvé vsadit 29. března.

Zatímco do března Eurojackpot vstupoval s jackpotem přes 1,4 miliardy, s březnem se loučil a v kasičce měl 560 milionů korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru