«

»

Brit hned v novém roce trefil přes 3 miliardy

Foto: pixabay

Jde o čtvrtou nejvyšší výhru ve Velké Británii

Začátek roku 2019 byl pro jednoho šťastlivce z Velké Británie doslova miliardový. Při úterním novoročním losování evropské loterie Euromillions, kterého se zúčastňují i státy jako Francie, Španělsko, Rakousko, Belgie, Irsko, Lucembursko, Portugalsko a Švýcarsko, padl totiž jackpot ve výši 114 969 755,7 liber (v přepočtu přes 3,2 miliard korun).

Společnost provozující loterii Euromillions prozradila, že výhra poputuje do Velké Británie. Po ověření pravosti výherního tiketu si sám výherce rozhodne, zda chce být zveřejněn v médiích. Pokud ano, provozovatel loterie následně prozradí, zda jde o výherce či výherkyni anebo o skupinu výherců. Takto vysoká částka je historicky čtvrtou nejvyšší výhrou v Británii.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru