«

»

Britové vyhráli 120 milionů, loterie jim je ale nechce vyplatit

Foto: pexels

Jejich minulost je možná připraví o miliony

Dva kamarádi Jon-Ross Watson a Mark Goodram pocházející z Velké Británie před časem vyhráli v tamní loterii jackpot ve výši 4 000 000 liber (v přepočtu přes 119 milionů korun). Šťastní sázkaři ihned věděli, co s tolika penězi po vyplacení udělají. Goodram hodlá za svou část výhry vyrazit na plavbu po Karibiku a oba dva si dále chtějí pořídit nové domy.

Jsou jen krůček od splnění svých snů. Stačí jen, aby jim byla výhra vyplacena. To ale bude podle loterie pravděpodobně problém, jelikož muži výherní tiket zaplatili platební kartou, ačkoliv ani jeden není majitelem bankovního účtu.

Podle jejich slov šlo o kartu jejich přítele Johna, o kterém ale nechtěli říct nic víc. Loterie má však podezření, že platební karta nebyla půjčena, ale odcizena. Na tuto myšlenku je přivedla minulost obou mužů, jelikož Goodram byl v loňském roce zatčen za krádež a Watson byl v minulosti obviněn z několika bankovních podvodů.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru