«

»

Budete se Prvního máje líbat pod výherním tiketem Sportky? Hraje se o 111 400 000 Kč a Mini Cooper k tomu!

Foto: Sazka

První máj je lásky čas, ale vzhledem k tomu, že připadá na neděli, kdy se mimo jiné losuje také Sportka, může to být také čas výher. Dnes 1. května vám Sportka výherní výsledky mohou přinést Superjackpot 111 400 000 Kč a Mini Cooper k tomu v hodnotě 800 tisíc korun.

Vsadíte na romantiku, nebo na praktičnost?

Lásku s penězi spojovat moc nejde. A tak je jistě více romantičtější, když se na Prvního máje budete líbat pod rozkvetlou třešní. Ovšem líbat se pod výherním tiketem je zase více praktičtější, a tak si k té romantice i vsaďte. První máj je jen jednou v roce, ale po výhře Superjackpotu Sportky, ve kterém dnes najdete přes 111 milionů korun, můžete zažít nespočet romantických večerů. Stačí do hry poslat ta správná čísla.

Mini Cooper pro vaše romantické cestování

A protože se Sazka snaží o to, aby jí neuniklo žádné téma, nabízí hráčům v tento významný den i možnost vyhrát Mini Cooper v hodnotě 800 tisíc korun. Oproti luxusním vozům, jako je Škoda Kodiaq nebo Karoq, je to opravdu romantický kousek, co říkáte?

A tak nehledě na hlášky, že peníze kazí charakter a pravou lásku nezaručí, zkuste štěstí ve hře vyprovokovat. Je totiž hezké líbat se pod třešní na Prvního máje. Ještě lepší je líbat se pod třešní v tento den s výhrou ve Sportce v kapse. Víte, že nejvyšší výhrou loňského května byla ta ve výši přes 13 milionů korun z 16. 5. 2021? V roce 2020 v květnu dokonce šťastlivec trefil třicetimilionovou výhru. Stalo se to 31. 5. 2020 v prvním tahu prvního pořadí. Tak třeba bude ta letošní květnová výhra několikanásobně vyšší! A klidně se s ní můžete trefit do prvního dne zamilovaného měsíce května.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru