«

»

Budete se stěhovat, až vyhrajete v loterii?

Foto: pixabay

Život po výhře v loterii není už nikdy stejný. Jakmile trefíte výherní výsledky Sportky nebo Eurojackpotu, život se vám převrátí vzhůru nohama. Změnit se může také adresa vašeho trvalého bydliště. Nově může znít Manhattan, Pátá Avenue, dům č. 812, 15. patro… právě na této adrese se nachází luxusní byt zámožné rodiny Rockefellerů a je na prodej. Bydlení v zámožném stylu vás vyjde na 259 miliónů korun. Je to sice dost, ale uvažte ten výhled. Z terasy uvidíte přímo na Central Park.

Luxus, který si budete moci zaplatit

V časech, kdy Sportka nevychází, se vám o bytě za 259 miliónů pochopitelně ani nesní. Když ale trefíte šťastné výherní výsledky Sportky, do vašeho spánku se vám mohou, pomalu ale jistě, sny o luxusním bydlení vkrádat. Což o to, trefíte-li Eurojackpot (který se může vyšplhat až ke stropu 2,5 miliardy), můžete si luxusní bydlení postavit, kde chcete. Možná ale zatoužíte po bydlení se zajímavou historií a tu vám může nabídnout byt rodiny Rockefellerů. Ve vlastnictví ho má už přes 60 let. Byt má 371 metrů čtverečních. Vzhledem k tomu, že se tato bohatá rodina skládá z úspěšných bankéřů, průmyslníků a politiků, jsou jeho zdi prosyceny úspěchem. Právě tady, uprostřed Manhattanu, můžete zdárně rozmnožovat zbylé milióny z výhry.

Jó a kdyby se vám 259 miliónů přece zdálo jako velká suma, můžete být klidní. Realitní agenti tvrdí, že ještě před rokem by cena bytu byla mnohem vyšší. Kvůli koronavirové krizi se šlo i tady s cenou dolů. No nekupte to!

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru