«

»

Budou sněžit miliony? Dnes se ve Sportce hraje o 73 milionů a Ford Mustang v hodnotě 1 600 000 Kč!

Foto: Sazka

Čekáte, že dnes 11. listopadu dorazí sv. Martin na bílém koni? Možná! A možná si budete moci osedlat koně pod kapotou luxusního vozu Ford Mustang, o který se dnes ve Sportce hraje. Podmínkou pro vstup do hry je plný tiket Sportky za 220 Kč.  Kromě vkusné prémie je ve Sportce dnes ve hře 73 milionů korun, z toho jen v bonusu je přes 59 milionů. Proto je vhodné cílit nejen na šest hlavních čísel pro trefení prvního pořadí, nýbrž i na poslední číslo Šance, které vám tučný bonus může přihrát. Kromě bonusu se větší částka soustřeďuje v druhém tahu prvního pořadí, a to 12 700 000 Kč.

Svatý Martin do Sportky přijede ve Fordu Mustang

Na živé koně se moc nehraje, výherní výsledky Sportky se dnes ponesou ve znamení výhry luxusního auta Ford Mustang v hodnotě 1 600 000 Kč, které může být vaše, pokud vstoupíte do hry s plným tiketem Sportky za 220 Kč a číslo vašeho tiketu (nebo online sázky) bude taženo.

A když už bude prémie vaše, je vhodné si spolu s ní odvézt i miliony, které v trezoru Sportky leží. Aktuálně se hraje celkem o 73 milionů korun. V prvním tahu prvního pořadí je 3 700 000 Kč, v druhém tahu pak 12 700 000 Kč. V bonusu je přes 59 milionů, a proto je nejvhodnější na tiketu zkombinovat šest výherních čísel plus poslední číslo Šance, které vám zaručí Superjackpot Sportky. Jackpot Šance je 860 000 Kč, tedy částka, kterou byste v případě výhry ani nemuseli danit.

V neděli 6. listopadu padla výhra prvního pořadí

To, že výhry ve Sportce se dějí, dosvědčuje výhra prvního pořadí, která se udála v neděli 6. listopadu. Výherce tipoval mimo jiné i čísla 2, 4, 7, 27, 28 a 46, která mu přinesla přes 10,6 milionu korun. Výherci gratulujeme!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru