«

»

Bydlí jeden z nejbohatších lidí světa v obytném kontejneru?

Foto: pixabay

Je druhým nejbohatším člověkem na světě a jeho jmění se odhaduje na skoro čtyři biliony korun, přesto Elon Musk prý údajně bydlí v obytném kontejneru za pouhý milion korun od americké firmy Boxabl. Že by filantropovi docházely peníze? To nehrozí. Spíše jen chtěl podpořit startupový projekt nadějné firmy, se kterou má možná v budoucnu i vesmírné plány. A do jakého startupu napumpujete své peníze vy, až vyhrajete sto milionů ve Šťastných 10?

Jen spekulace fanoušků?

Na nové adrese však Muska spíše nehledejte. Jsou to totiž jen spekulace jeho fanoušků. Ti si z twitterových příspěvků Elona Muska a z vychloubačných poznámek rozjíždějící se společnosti poskládali své. Právě nová společnost Boxabl, která se zaměřuje na výrobu a prodej obytných kontejnerů, měla prohlásit, že u ní nakoupil jeden  z nejbohatších lidí světa a zároveň i vesmírný fanda. Takže na každém šprochu… V podstatě to však není podstatné, protože Elon Musk má spoustu svých domovů. A kdyby vám snad výherní výsledky Šťastných 10 zaplatily cestu, na žádné jeho adrese byste Muska nejspíš nezastihli. Ten je plně vytížen svými úvahami o životě ve vesmíru. Nicméně právě v tom by mu mohla stavební firma pomoct. Kromě běžných návrhů totiž hodlá v budoucnu prodávat i obytné domy pro astronauty na Marsu. Takže si nejspíš Musk a firma Boxabl plácnou. I vy se můžete plácat po rameni, když trefíte výhru ve Šťastných 10, ke které vám postačí jen pár drobných.

Firma Boxabl jede ve velkém

Až se na vás v loterii Šťastných 10 usměje štěstí, možná se stanete jedním ze zákazníků americké firmy Boxabl, která vyrábí levné snadno přepravitelné obytné kontejnery. Nejspíš si však na vaši vysněnou garsonku o výměře pouhých 35 metrů čtverečních budete muset počkat. I přesto, že je firma s podnikáním téměř na začátku, má už více jak 20 tisíc rezervací, a proto staví nové výrobní haly. Pro toho, kdo si počká, má firma v plánu i nové designy obytných kontejnerů. Pro sichr bychom si však nějaké peníze z výhry ve Šťastných 10 dali bokem, abyste si mohli později zaplatit cestu vesmírnou raketou na Mars… i tam se totiž počítá s bydlením. Proto by byla škoda investovat do pozemského obydlí, když mnohem víc cool bude adresa na Marsu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru