«

»

Byl máj pro hráče Eurojackpotu výher čas?

Foto: Sazka

Zatímco někteří sází na lásku, hráči Eurojackpotu nezapomněli vsadit na výhry ani v měsíci květnu. Jak dopadli? Do května Eurojackpot vstupoval s částkou přes 1,4 miliardy korun. S květnem se později loučil „jen” s 420 miliony v kasičce. V květnu se Eurojackpot výherní výsledky losovaly celkem 9x.

Hned v první půlce května padla výhra třetího výherního pořadí

První květnové slosování Eurojackpotu vyšlo na úterý 3. května. Tento den si ze hry dva hráči odnesli výhru druhého pořadí doplňkové hry Extra 6 ve výši 200 tisíc korun.

V pátek 6. května připadla nejvyšší eurojackpotová výhra hráčům z Německa (1x) a Finska (1x). Radovali se z více než 60 milionů. Češi měli ten den štěstí na 4. výherní pořadí, kde vyhráli přes 205 tisíc korun (1x) a na druhé výherní pořadí Extra 6, kde vyhráli 200 tisíc korun (1x).

13. 5. mohl hráč z Česka slavit na výherní příčce třetího pořadí, ze které si spolu s dalšími hráči odnesl přes 1,9 milionu korun. Dva další čeští hráči se museli spokojit s výhrou 190 977 Kč ze 4. výherního pořadí. Ten den padla i jedna výhra v Extra 6 (200 tisíc korun). 200 tisíc korun si hráč z doplňkové hry Extra 6 odnesl také 17. května.

20. května padl historicky nejvyšší Eurojackpot

20. 5. padl historicky nejvyšší Eurojackpot, který po změně pravidel (změny platí od 19. 3.) poprvé přesáhl do té doby svou maximální hranici 2,5 milionu korun). Hráč z Německa si ze hry odnesl rekordních 2,7 miliardy korun. Ani českým hráčům nezůstaly kapsy prázdné. Jeden hráč z Česka si z třetího výherního pořadí odnes výhru přes 3,3 miliony korun. Další dva hráči pak obsadili čtvrté pořadí, ze kterého každý odcházel s částkou přes 157 tisíc korun. Na bankovní účty hráčů ten den putovaly také výherní výsledky Eurojackpotu v hodnotě 200 tisíc korun, a to ze hry Extra 6.

V úterý 24. 5. se v Eurojackpotu hrálo o prémii, a to 3 luxusní obytné vozy v hodnotě 2,5 milionu korun (každý).

V pátek 27. 5. znovu padl Eurojackpot a znovu zamířil do Německa. Tentokrát byl tučný přes 415 milionů korun. Tento den padlo i druhé pořadí Extra 6 a s ním 200 tisíc korun.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru