«

»

Byl prací tak zaneprázdněný, že se o výhře v loterii dozvěděl s velkým zpožděním

Foto: pixabay

Pozdě, ale přece… takhle by šlo vyjádřit zjištění indického podnikatele Hitendrakumara Maugiho (45), že vyhrál v loterii. Maugi si sem tam vsadí, nyní však trefil všech 5 čísel v loterii Lucky Dip. To mu přineslo hlavní výhru 10 000 liber měsíčně po dobu jednoho roku (to je téměř 300 tisíc korun měsíčně). Podobnou výhru 100 tisíc korun měsíčně po dobu dvaceti let můžete vyhrát v Extra Rentě od Sazky.

Ukáplo by z vaší výhry v loterii něco charitě?

Kdybyste měli v kapse výherní výsledky Extra Renty, odvedli byste nějakou sumu také charitě? Ve většině případů se tak děje. Nejinak to má indický podnikatel Maugi, který charitu podporuje od dob, kdy se mu v podnikání daří a to je už přes dvacet let. Po výhře v loterii se nechal slyšet, že i z této sumy rozdá část potřebným. Pomáhat potřebným je totiž jeho životním posláním. O radost z výhry se podělil se svou ženou, se kterou je už 15 let a s matkou. Málem se však stalo, že mu výhra v loterii propadla. A co vy? Nechali byste propadnout výhru v Extra Rentě a s ní možnost nehnout prstem 20 let?

Věčně zaneprázdněný podnikatel si málem nevybral výhru v loterii

Maugi (45) je jako podnikatel pořád v jednom kole. Má tak vysoké pracovní nasazení, že málem prošvihl výhru v loterii. Když mu do emailu přišla zpráva od loterijní společnosti s požadavkem, aby kvůli výhře zkontroloval svůj herní účet, nevěnoval jí moc pozornosti. Předpokládal totiž, že se bude jednat o pár drobných pro další hru. Ale to se spletl! Ve skutečnosti na něj čekala hlavní výhra loterie Lucky Dip, a to 10 tisíc liber měsíčně po dobu jednoho roku. To se ale dozvěděl, až o pár týdnů později po další urgenci ze strany loterie. Naštěstí mu výhra nepropadla a teď se z ní může společně s rodinou radovat.  Věříme, že ani vy si výhru v Extra Rentě utéct nenecháte! Vsadit si můžete i online, potom vám stejně jako Maugimu přijde do emailu zpráva, že vyhráváte. Tedy jen pokud budete mít štěstí. V případě papírového tiketu je kontrola čistě na vás, tak ho nikde nevytraťte!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru