«

»

Byl srpnový Eurojackpot pro sázkaře výherní?

Foto: Sazka

Do srpna Eurojackpot vstupoval s jackpotem 517 milionů korun. Se srpnem se loučil s jackpotem 246 milionů korun. V srpnu se Eurojackpot losoval celkem 9x, z toho jednou se hrálo o prémii Eurojackpotu.

V srpnu čeští hráči Eurojackpotu ani jednou nestanuli na 4. výherním pořadí

Zatímco první a druhé srpnové slosování pro Čechy příliš šťastné nebylo, už v úterý 9. 8. padlo 2x druhé pořadí doplňkové hry Extra 6 a s ním 200 tisíc korun.

V pátek 12. srpna padly Eurojackpot výherní výsledky a částka přes 1,1 miliardy korun zamířila do Polska. Možná i proto, že štěstí bylo opravdu blízko, ani Češi nepřišli zkrátka. Jeden sázkař si ze třetího výherního pořadí odnesl přes 5,1 milionu korun. Výherní bylo ten den i druhé pořadí Extra 6, ze kterého si hráč odnesl 200 tisíc korun.

Hrálo se o luxusní apartmán v Chorvatsku

V úterý 16. srpna se v Eurojackpotu hrálo o prémii, a to luxusní apartmán v Chorvatsku v hodnotě 15 milionů korun. Kromě toho bylo pro Čechy výherní také 4. pořadí, ze kterého si jeden sázkař odnesl výhru přes 65 tisíc korun.

V pátek 19. 8. padlo další první pořadí a s ním výhra přes 414 milionů, která putovala do Dánska. Pro Čechy bylo ten den šťastné jen druhé pořadí hry Extra 6, ze kterého si sázkař odnesl 200 tisíc korun.

Hlavní eurojackpotová výhra padla v srpnu hned 3x

Úterý 23. 8. přineslo Čechům jen výhru druhého pořadí v Extra 6, tedy 200 tisíc korun.

V pátek 26. 8. se mohl český sázkař radovat z výhry třetího výherního pořadí, a to z částky přes 1,5 milionu korun.

Poslední srpnové slosování padlo v srpnu potřetí první pořadí hlavní hry a s ním přes 493 milionů korun. Výhra zamířila do Německa. Pro Čechy byla znovu šťastná doplňková hra Extra 6, ze které si jeden sázkař odnesl 200 tisíc korun.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru