«

»

Byla v únoru Sportka k sázkařům štědrá?

Foto a zdroj: Sazka

Únor je nejkratším měsícem v roce. I tak ale sázkaři Sportky mohli stihnout celkem 12 slosování. Z toho jednou se hrálo o Prémii Sportky, jíž byl vůz Škoda Kodiaq. Do druhého měsíce tohoto roku vstoupila Sazka s jackpotem 62,5 milionu korun pro I. tah prvního pořadí, s 11,3 milionu korun v druhém tahu prvního pořadí a s téměř 1,5 milionu korun v obou tazích druhého pořadí. V jackpotu Šance bylo přes 3 miliony korun. Únor byl až překvapivě štědrý na první pořadí. Všech 6 čísel potřebných pro umístění na stupínek prvního pořadí hlavní hry uhodli hráči v únoru celkem 6x. Tři sázkaři brali první pořadí Šance. Jednou padl Superjackpot Sportky.

Na první pořadí štědrá Sportka

Co se šťastného výběru čísel týče, byl únor překvapivě štědrý. Zatímco 3. února se ve Sportce ještě nic velkého nedělo a nejvyšší výhrou bylo 1,4 milionu korun, hned 5. února si dva hráči z I. tahu prvního pořadí odnesli každý 32,2 milionu korun. To jsou přímo pohádkové výherní výsledky Sportky!

7. února a 10. února si štěstí ve Sportce dalo oddech. Nejspíš kvůli tomu, aby se připravilo na 12. únor, kdy čísla 1, 11, 26, 29, 30, 49 a číslo Šance 5 trefila Superjackpot Sportky. Hráč si z prvního pořadí odnesl přes 19,4 milionu korun a Bonus mu hodil dalších 20,8 milionu korun.

Přes 5 milionů vysoká Šance

Svátek svatého Valentýna bude nejspíš od tohoto roku slavit trochu jinak sázkař Sportky, který zrovna v tento den v prvním tahu prvního pořadí sestřelil osmimilionový jackpot. Další první pořadí na sebe nenechalo dlouho čekat. Hned další slosování – 17. února vyhrál sázkař v I. tahu prvního pořadí 1,7 milionu korun.

19. února si mohli sázkaři Sportky zahrát o Škodu Kodiaq v hodnotě 800 tisíc korun. V tento den padlo i první pořadí Šance, které se vyšplhalo do výše přes 5,3 milionu korun. Dva hráči si ze hry Šance odnesli každý přes 2,7 milionu korun.

21. února Sportka nevytvořila žádného milionáře, ale hned další slosování padlo další první pořadí. Z prvního tahu si hráč odnesl 4,2 milionu korun. Mezi únorové milionáře Sportky se na poslední chvíli zařadili hráči 26. února. Jeden trefil první pořadí Šance ve výši přes 1 milion korun a druhý si milionek odnesl z I. tahu druhého pořadí hlavní hry. 28. 2. si Sportka dala od výroby milionářů pauzu.

 

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru