«

»

Byli jste letos hodní? Ve Sportce dnes 1 milion coby mikulášská nadílka a 229 100 000 Kč coby Superjackpot!

Foto: Sazka

Sportka, respektive Sazka si nenechá ujít žádnou příležitost, kdy může sázkaře obdarovat. Dnes 5. prosince se kromě Superjackpotu Sportky ve výši 229 100 000 Kč hraje také o 1 milion korun. Mikulášskou nadílku máte šanci získat pouze s plným tiketem Sportky.

1 milion od Mikuláše

Zatímco děti budou rády za sladkosti, vy se díky účasti v nedělní hře Sportky a díky plnému tiketu může radovat z mikulášské nadílky, která má ve Sportce hodnotu jednoho milionu korun. O mikulášskou prémii Sportky lze hrát jen a pouze s plným tiketem Sportky. Ten se vám mimochodem ve hře bude hodit, protože s ním jste ve hře také o maximální možné výherní výsledky Sportky, konkrétně o Superjackpot Sportky přes 229 milionů korun. Pozor, z této částky Bonus tvoří až 212 315 501 Kč.

Padne Bonus Sportky do Vánoc?

Vánoce jsou za dveřmi a Sportka má možnost sázkaře nebo více sázkařů obdarovat miliony. Ten nejšťastnější z nejšťastnějších si dokonce může pod stromečkem rozbalit Superjackpot Sportky, na který kvůli jeho výšce nelze ani dohlédnout. Jediné, co k tomu potřebujete je 6 výherních čísel pro první pořadí a sedmé šťastné číslo doplňkové hry Šance. Jenže tato kombinace čísel jakoby byla začarovaná. Zatímco první pořadí by ještě trefit šla, Bonus je nedosažitelný. Sázkaři se o něj pokoušejí už od 2. dubna letošního roku, kdy padl naposledy.

Bonus nebude stoupat věčně

Ale vše má své hranice. Ani Bonus nebude růst věčně. Pokud sázkaři neuhádnou kombinaci k jeho výhře dříve, než překročí hranici 250 milionů korun, rozdělí se Bonus Sportky mezi hráče v rámci hry Dvěstěkrát milion. U této příležitosti budou mít hráči s plným tiketem možnost získat střípek z Bonusu, který nešlo trefit.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru