«

»

Část výhry v EuroMillions poputuje na charitu

Foto: pixabay

Manželé Neil a Sue Smartovi patří k lidem, kteří si nenechávají celou výhru v loterii. Když nedávno vyhráli v loterii EuroMillions 1 milion liber, oba věděli, aniž by se museli jeden druhého ptát, že část výhry odejde na účet dětské charity. Tato charita jim v minulosti pomohla s péčí o jejich nemocného devítiletého syna. Ten od narození trpí skoliózou, a proto potřebuje odbornou péči a rehabilitace. Díky výhře mohou manželé tuto péči charitě konečně oplatit. A co vy? Kolik procent z vaší výhry v Eurojackpotu poputuje na charitu?

Po zjištění výhry celou noc nespali

Neil (50) se svou ženou Sue sází pravidelně, spíše ale ze zvyku a kvůli adrenalinu, který sázení přináší. Ani jednoho by nenapadlo, že se výhra vážně stane. Proto, když jim loterijní aplikace ohlásila výhru, si mysleli, že se opět bude jednat o drobné pro další sázky. Tentokrát však byli na omylu. Když se Sue do účtu přihlásila, vyskočila na ni gratulace k výhře jednoho milionu liber (to je v přepočtu téměř 30 milionů korun). Protože už byl večer, museli telefonát loterijní společnosti odložit až na ráno. Není divu, že celou noc nespali. Ani vám by Eurojackpot výherní výsledky nedaly spát. Když konečně přišlo ráno, Sue vytočila telefonní číslo loterijní společnosti, která jim výhru potvrdila.

S výhrou mají jasné plány

Třicetimilionová výhra v Eurojackpotu by i vám změnila plány. Neil se svou manželkou Sue plánují koupi lepšího auta pro pohodlnější cestu se synem do nemocnice. Něco z výhry padne na již zmíněnou charitu a něco si samozřejmě nechají na život v luxusu. Těžko říct, zda Neil opustí svou práci v obchodě se stavebním materiálem, každopádně si to může dovolit.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru