«

»

Čechům se v Eurojackpotu za srpen moc nedařilo

Foto: depositphotos

Největší výhry hlavně díky Českému pátku

Eurojackpot výsledky jste mohli v srpnu sledovat 4x, a to tradičně každý pátek. Než se ale podíváme na to, jak dopadli čeští hráči, zaměříme se na výhry 1. pořadí, přestože ani jedna nepřipadla právě našim sázejícím. Jackpot totiž v minulém měsíci padl hned 2x a trefili ho celkem 3 hráči. Poprvé šlo o více jak 2 miliardy korun, které napůl putovaly do Německa a Španělska. Podruhé bylo ve hře přes 914 milionů, které si díky všem uhodnutým číslům vyzvedl finský sázkař.

Češi tentokrát zůstali s výhrami oproti ostatním státům dost pozadu. Vyhrávali teprve až ve 4. pořadí, a to 9x, z čehož 4x byla výhra 79 893 Kč, 4x byla 61 284 Kč a jednou 130 332 Kč. Kromě peněz z hlavní hry Eurojackpotu ale Češi brali prémie v rámci Českého pátku. Jeden hráč se pořádně mohl radovat z renty 100 000 Kč měsíčně na 2 roky a druhý pak z automobilu Tesla X za 2,5 milionu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru