«

»

Čeká rekordní Eurojackpot přes 2,8 miliardy na vaše šťastná čísla?

Foto: Sazka

Dnes 1. listopadu je Eurojackpot rekordně vysoko. Hraje se o 2 895 000 000 Kč. K tomu, abyste je vyhráli, vám paradoxně stačí pouhých 60 Kč, které vložíte do jediného sloupečku. Samozřejmě čím více čísel, tím větší šanci máte vyhrát. Tak snad už dnes Eurojackpot výherní výsledky zamíří do Česka, kde se, co se prvního pořadí týče, dlouho neukázaly.

Hraje se o rekordní, téměř třímiliardový Eurojackpot

Co byste si pořídili za necelé tři miliardy, které dnes, to je v úterý 1. listopadu, možná někdo vyhraje? Pořídit se toho dá spoustu. Třeba ještě dodatečně můžete vyzdobit váš dům po vzoru rodiny z amerického Michiganu, která za halloweenské ozdoby utratila přes 1,25 milionu korun. Na ozdobení domu ostatně pouze Halloween nepotřebujete. O tom taky svědčí příběh této rodiny, která si pro výzdobu nenechá ujít žádný svátek v roce.

Za halloweenské a jiné ozdoby utrácejí miliony

Rodina z městečka Garden City v Michiganu na výhru v loterii nečeká. Ať už jsou Vánoce, Valentýn nebo jiný svátek, pokaždé investuje spoustu peněz do výzdoby. Takhle už to dělá asi dva roky po tom, co se paní domu inspirovala fotkou v časopise. Za tu loňskou i letošní halloweenskou oslavu už dohromady rodina utratila v přepočtu přes 1,25 milionu korun. Na jejich zahradě tak najdete kostry, hroby a další strašidelné prvky. Světelná výzdoba těší nejen je, nýbrž i celé městečko, jehož lidé se na dům chodí pravidelně dívat. Rodina toho využila a za podívanou vybírá dobrovolné příspěvky, které přeposílá na charitu. Celkem už takhle vybrala přes 550 tisíc korun. To je fantastické, že?

A co vy? Utratili byste výhru v Eurojackpotu nebo její část za světýlka a dekorace na vaší zahradě? Vzhledem k energetické krizi byste si zrovna tohle možná rozmysleli i po mega výhře v Eurojackpotu.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru