«

»

Čekání na potvrzení výhry si krátili na koupališti

Foto: pixabay

Co uděláte, až zjistíte, že jste vyhráli v Extra Rentě? Půjdete si třeba zaplavat? Přesně to udělali manželé Ruth (44) a Rob (48) Giblin z Telfordu po tom, co v loterii EuroMillions vyhráli 1 milion liber (téměř 29 milionů korun) a čekali, až jim výhru loterijní společnost potvrdí.

Na sto procent věděli, že vyhráli, přesto nedočkavě čekali na ověření výhry

Umíte si představit, jaké by to bylo mít výherní výsledky Extra Renty v kapse? Nejspíš byste měli podobnou radost jako manželé Ruth a Rob z Anglie, kteří pravidelně sázeli EuroMillions a štěstí se na ně usmálo. Vyhráli 1 milion liber, o který se hodlají podělit se svými nejbližšími.

Když se Ruth přihlásila do své hráčské aplikace, která ji přivítala gratulací k velké výhře, nevěřila svým očím. Sázela už několik let a nikdy se s tímto nesetkala. Úplně se jí zatmělo před očima a musela zavolat svého manžela Roba, aby jí potvrdil to, co bylo jasné. Vyhráli a jsou z nich milionáři! Podobné pocity můžete mít i díky výhře v Extra Rentě.

Ruth a Rob nebyli ohledně sázení žádnými žabaři. Pravidla loterie znali, jen se s výhrou ještě nikdy předtím nesetkali a právě proto byli velmi zaskočeni. Rozhodli se proto, že si výhru nechají potvrdit v loterijní společnosti. Tam se ale nedovolali, protože bylo brzy ráno. Aby si čekání na vhodnou dobu zpříjemnili, rozhodli se jít si zaplavat. Tak brzy ráno na koupališti nebyla ani noha, a proto se mohla Ruth s manželem naplno ponořit do představ o novém milionářském životě. Také o něm pří sázce do Extra Renty sníte?

O radost z výhry i o výhru se podělili s nejbližšími

Výhra v Extra Rentě potěší nejen vás samotné, nýbrž také vaše nejbližší v případě, že se s nimi o výhru rozhodnete podělit. O jiné verzi neuvažovali ani výherci Ruth a Rob, kteří o výhře okamžitě řekli svým dětem, rodičům, příbuzným a nejbližším přátelům. A nezůstalo jen u informace. Každému částkou z výhry buď nějak pomohli, nebo mu alespoň udělali radost.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru