«

»

Čekání na výhru se bankovní úřednici vyplatilo

Foto: pexels

Když se bankovní úřednice Sam Gray z Whitley Bay přihlásila do své hráčské aplikace, oněměla úžasem. Zjistila totiž, že vyhrála v Set For Life částku 10 000 liber měsíčně po dobu jednoho roku (to je téměř 300 tisíc korun každý měsíc). Podobnou výplatu vám může nadělit také Extra Renta.

Pro hru použila kombinaci čísel, kterou si před dvěma roky uložila do aplikace

Všechno, i Extra Renta výherní výsledky, má svůj čas. Proto nezoufejte, když výhra pořád nevychází. Také Sam si na svou výhru v loterii musela počkat. Ačkoliv sází pravidelně, málokdy si svá čísla pro hru vybírá sama. Většinou je pro ni jednodušší použít náhodný tip. Při výherní sázce však bylo něco jinak. Něco jí říkalo, aby použila kombinaci svých vlastních čísel, kterou sestavila asi dva roky zpátky. Ukázalo se, že právě ta byla výherní!

Sam ve zmatku napsala svému příteli, ať se jí určitě ozve a sama se ten den pokoušela soustředit na práci. Myšlenky jí však létaly všemi směry.

Výhru chce použít pro vytváření nových vzpomínek

Jak byste si rozvrhli život, kdyby na vás čekala řádka slušných výplat z Extra Renty? Sam to ví moc dobře. Zatímco někdo z peněz kupuje domy a auta, ona hodlá celou výhru použít na vytváření nových vzpomínek. Například chce svou maminku vzít na místa, kam s rodinou jezdili, když byla malá. Také plánuje hodně cestovat s přítelem a mimo jiné si udělat řidičák. Zvláštní, k čemu všemu vás nakopne výhra v loterii, že?

Sam dokonce zvažuje, že díky pravidelné výplatě si v práci vezme rok neplaceného volna a dá si oddech. Kdy jindy se vám tohle může podařit?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru