«

»

Ceny si hlídá i po výhře v loterii

Foto: pixabay

Kdo šetří, má za tři. Platí to i pro milionáře s naditými bankovními účty. Kupříkladu bývalá učitelka Frances Connolly (54) si výhodnost cen vody, elektřiny a plynu kontroluje na internetových srovnávačích i potom, co v loterii vyhrála neuvěřitelných 115 milionů liber. Jackpot loterie trefila v roce 2019, ani do dnes však nepřestala nahánět akční ceny v supermarketu. Jak říká, nehodlá utrácet více, než je nutné. A jak k nečekaným financím po výhře v Eurojackpotu přistoupíte vy?

Šetří, ale lakomá není

I tučné výherní výsledky Eurojackpotu můžete držet zkrátka, když ovládnete své chutě mít všechno, co si nově můžete dovolit. Frances Connolly byla už z dřívějška zvyklá nerozhazovat a po výhře v loterii to nemá jinak. Lakomá ale rozhodně není a peníze si neplánuje vzít do hrobu. Naopak. Přes 60 milionů liber už rozdala mezi svou rodinu, přátele a charitu. Ze zbytku chce hlavně investovat do času stráveného s rodinou. Jak ale říká, nepotřebuje bydlet v sídle s mnoha ložnicemi ani si vozit zadek v luxusní káře. I přesto, že výdaje navíc by na jejím účtu nebyly poznat, na zbytečné utrácení se Frances necítí a vede k tomu i své děti. Těm výhra v loterii umožnila studovat ty nejlepší školy a poznávat svět.

I po výhře v loterii střádá drobné do lahve od whiskey

Takový Eurojackpot by vám prasátka, zavařovací sklenice a jiné nádoby, do kterých se šetří drobné, v okamžiku naplnil až po okraj. Šetření drobných se nemusíte vzdávat ani po výhře v loterii. Například Frances dále plní svou velkou láhev od whiskey. Pokaždé, když je plná, odevzdá její obsah charitě a začne ji plnit znovu. Trefit Eurojackpot je jedna věc, udržet si peníze z loterie je věc druhá. Existuje řada výherců, kterým se to nepovedlo a Frances nehodlá to této skupiny patřit.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru