«

»

Čerstvý výherce Sportky má čtvrt miliardy!

Foto: depositphotos

Ve středu 13. listopadu 2019 otevřela Sportka své trezory a šťastlivci nadělila 250 944 439 Kč. Číselný kód pro ně byla vylosovaná čísla prvního tahu 3, 5, 7, 8, 25 a 29. Nad výběrem čísel čerstvý milionář moc nepřemýšlel, vsadil náhodný tip se ŠANCÍ. Tuhle volbu zpečetil 220 korunami českými a vyhrál čtvrt miliardy.

A teď trochu sportkových statistik a pravidel

Vůbec netušíme, jak se výherce či výherkyně cítí, protože podle zákona o Sportce a loteriích nesmí Sazka jméno výherce prozrazovat. Určitě se ale, tedy pokud o své výhře už ví, pere s milióny různých pocitů. Ovšem není první a určitě ani posledním milionářem, který v Česku jednu z hlavních výher Sportky získal. Ještě ten den, tedy 13. 11., se mohl z výsledků Sportky radovat i druhý výherce. Ten vsadil do hry jen 120 korun, čímž neměl na podíl ze Superjackpotu nárok, i kdyby ho trefil, a v 1. pořadí vyhrál přes 29 miliónů.

Výherce čtvrt miliardy tedy trefil 1. pořadí (uhodl všech 6 čísel bez dodatkového v tu chvíli ohodnocených na 29 284 451 Kč). Mohl mít 2x tolik, ale musel se dělit s jiným výhercem. K tomu ještě uhodl poslední číslo z doplňkové hry Šance, díky kterému vyhrál BONUS 221 659 988 Kč. Bonus + vyšší 1. místo (aktuálně z prvního tahu) dával v součtu Superjackpot téměř 251 miliónů.

Teď už milionář se díky šťastným Sportka výsledkům zařadil na dost luxusní seznam – přímo milionářský. Pane mu může říkat čtvrtá nejvyšší výhra v historii Sazky.

Je to dítě štěstěny – vyhrál ve Sportce a ještě ušetřil

Nevíme zatím, zda výherce vsadil na poprvé, nebo trpělivě hraje a kontroluje Sportka výsledky celý svůj sázkařský život. Co víme je, že štěstí na něho sedlo hned dvakrát. Kdyby ve Sportce vyhrál o něco později, mohl by pravděpodobně ze své pohádkové výhry státu odevzdat až 37 miliónů na daních! To naštěstí nemusí, protože zákon, kterým poslanecká sněmovna navrhuje výhru zdanit, ještě není v platnosti. Uf! Tento výherce tak možná může být mezi posledními šťastlivci, kterým se podařilo takto hodně ušetřit. A co vy? Nechcete si pro jistotu také ještě rychle vsadit?

Věříme, že vás mrzí, že jste Sportku nevyhráli vy. Ale koneckonců, víte, kolik starostí teď čerstvý milionář musí řešit? :) Nejspíš si zakládá nové účty. Rozhoduje se, kdy pro výhru vyrazí a koho vezme s sebou. Přemýšlí, jak takovou novinu říct ostatním a nevolat přitom záchranku. Možná hledá svůj výherní tiket Sportky, který v euforii založil. Jeden by se z toho zbláznil! Na rozdíl od toho je vaší nejbližší starostí včas vsadit další Sportku. Hraje se v ní o téměř 31 miliónů.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru