«

»

Červenec se ve Sportce nesl ve znamení milionové bouře a padly dvě větší výhry v prvním pořadí hlavní hry

Foto: 777cz.eu

Jak na tom byli hráči Sportky v červenci? Do července Sportka vstupovala se Superjackpotem 74 600 000 Kč, z toho bonus byl přes 54 milionů. S červencem se pak loučila se Superjackpotem Sportky 137 300 000 Kč, z toho bonus byl přes 86,5 milionu korun. V červenci se Sportka losovala hned 14x a každé slosování se hrála doplňková hra 100x MILION.

Místo hvězd v červenci ve Sportce padaly miliony

Červenec se ve Sportce nese ve znamení hry 100x MILION. 5 zaručených milionářů Sportka stvořila i v pátek 1. 7., kdy byl největší výhrou v hlavní hře rovný jeden milion korun z prvního tahu druhého pořadí. A jak vypadaly další červencové výherní výsledky Sportky?

Ve středu 6. 7., kromě hry 100x MILION Sportka rozdělovala výhry i ve druhém tahu druhého pořadí – rovný 1 milion. Na výhru prvního pořadí Šance měl ten den štěstí hráč, který si z této příčky odnesl přes 1,4 milionu korun.

13. července padlo první pořadí doplňkové hry Šance znovu. Také tentokrát si šťastlivec ze hry odnesl částku podobnou té předchozí, a to téměř 1,4 milionu korun.

Také neděle 17. 7. se nesla ve znamení výher. Pořád se hrála hra 100x MILION a mimo ni se z výhry radoval i hráč, který se svými čísly trefil do druhého tahu druhého pořadí a odnesl si rovný milion.

První pořadí šťastlivci vyneslo výhru přes 23 milionů

Teprve 20. července padla ve Sportce jedna z větších výher, a to přes 23,9 milionu korun z druhého tahu prvního pořadí. Jen o slosování později, a to 22. 7., padlo toto pořadí znovu. Dva šťastlivci a zároveň i smolaři trefili čísla, která seděla na druhý tah prvního pořadí. Oba si odnesli pouze něco málo přes milion. Částka je to hezká, ale fakt, že pouhé slosování předtím jim jiný hráč z tohoto místa  vyfoukl desítky milionů, je přinejmenším rozčilující.

Ani datum 24. 7. nezůstal bez milionových výher. Jeden hráč si z prvního tahu druhého pořadí odnesl jeden milion korun.

Poslední červencové slosování – 31. 7., padlo další první pořadí a s ním přes 8,9 milionu korun (druhý tah). Tímto se Sportka s červencem rozloučila.

Nutno podotknout, že celý červenec se hrála hra 100x MILION, díky které každé červencové slosování vzniklo 5 zaručených milionářů.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru