«

»

Červnový Eurojackpot v ČR naděloval miliardově

Foto: pexels

Výhra přes 1,4 miliardy, luxusní byt a dovolené

Eurojackpot se v červnu losoval 4x, z toho 2x včetně prémií určených pouze pro české hráče. V tomto měsíci se nám nadmíru dařilo, a to doslova miliardově. Ve druhém červnovém losování 14. 6. 2019 se totiž jednomu českému sázejícímu podařilo v Eurojackpotu uhodnout všechna 5+2 čísla a získat tím hlavní výhru 1 miliardu a 411 860 488 Kč! Těmi to ale nekončilo. Za 4. pořadí bylo do Česka 2x vyplaceno dalších 159 116 Kč a 1x 104 734 Kč.

Velké peníze se také rozdávaly v doplňkové hře Extra 6, která se hraje jen u nás. Jednou padla výhra rovné 2 miliony korun a v sedmi případech to bylo 200 tisíc. A k tomu ještě už zmíněné prémie Eurojackpotu. Rovných 7 šťastlivců vyhrálo prodloužený víkend letadlem v hodnotě 500 000 korun a jeden dokonce vyhrál luxusní byt za 13 milionů, přičemž ve všech případech, pokud výherce chtěl, si mohl namísto prémie nechat vyplatit její hodnotu v penězích na svůj bankovní účet.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru