«

»

Češi si z Eurojackpotu odnesli v září i miliony

Foto: depositphotos

Jednou se miliónově zadařilo v hlavní hře a jednou v doplňkové

Během 4 zářijových losování Eurojackpotu si přišli na milionové výhry i Češi, a to přesně dva. Jeden díky hlavní hře, druhý z doplňkové hry. Začněme ale ještě výše. Co se týká 1. pořadí Eurojackpotu, tak to bylo trefeno 1x Polským hráčem právě ve chvíli, kdy se jackpot pohyboval kolem 578 milionů Kč.

Do Česka putovaly ze základní hry peníze až za uhodnuté 3. pořadí. Spolu s dvěma Švédy si náš sázející přišel na více jak 6 milionů korun. Dalšími výhrami, které, dá se říct, stojí za to, bylo v 9 případech 4. pořadí s výhrami od 96 744 do 191 774 korun.

Za ostatní výhry už Češi mohou poděkovat doplňkovým hrám Eurojackpotu, které se hrají jen u nás. Díky Českému pátku si jeden z hráčů odvezl elektro automobil Tesla X v hodnotě 2,5 milionu Kč. Namísto něj mohl zvolit variantu vyplacení peněz. V doplňkových hrách Extra 6 pak bylo z větších výher rozdáno 4x 200 tisíc korun.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru