«

»

Češi v listopadovém Eurojackpotu nedopadli vůbec špatně

Foto: Sazka

Do listopadového slosování vstupoval Eurojackpot s částkou 257 milionů korun. V listopadu se losovalo celkem 4x, z toho jednou se konal Český pátek, ve kterém sázkaři hráli o 7 milionů korun. Do prosincového slosování si Eurojackpot převedl 1 135 000 000 Kč.

Hned zkraje se Češi umístili na předních příčkách

Ve srovnání s jinými měsíci Češi v listopadu nedopadli vůbec špatně. Těšit je mohly výherní výsledky Eurojackpotu z druhého i třetího výherního pořadí.

Na první pořadí Eurojackpotu Češi v listopadu sice nedosáhli (přes 128 milionů korun si odnesli hráči z Německa a Španělska), hned zkraje měsíce –  5. listopadu se však umístili na druhé a třetí výherní příčce. Druhé výherní pořadí obsadil v pátek 5. listopadu kromě výherců z jiných zemí také sázkař z Jihomoravského kraje, který si ze hry odnesl krásných 9 064 350 Kč. Do hry vstoupil s plným tiketem včetně doplňkové hry Extra 6 za 400 Kč.

O něco menší radost měl ten den také sázkař z Ústeckého kraje, který se umístil na třetím výherním pořadí a ze hry vyvázl o 1 142 563 Kč bohatší.

Radost ze sedmi milionů měl pak hráč opět z Jihomoravského kraje, který vyhrál Prémii Eurojackpotu. Kvůli ní šel do hry s plným tiketem, což se mu vyplatilo.

Dva sázkaři si pak odnesli přes 80 tisíc korun ze 4. výherního pořadí a jeden hráč se radoval z výhry 200 tisíc korun z druhého pořadí doplňkové hry Extra 6.

12. listopadu už Češi tolik nebodovali. Nejvyšší výhrou ten den bylo 14 milionů korun, které zamířily do Německa (2x) a do Polska (1x). Češi se mohli radovat ze 4. výherního pořadí, ve kterém dva sázkaři vyhráli přes 146 tisíc korun. Jednomu hráči se poštěstilo také v doplňkové hře Extra 6, kde vyhrál 200 tisíc korun.

Slabší druhá půlka měsíce

19. listopadu byli Češi opět v sedle, když se jeden z nich umístil na krásném 3. pořadí a stejně jako ostatní hráči si domů odnesl přes 2,4 milionu korun. Ten den i dvakrát padla výhra druhého pořadí doplňkové hry Extra 6, tedy 200 tisíc korun.

26. listopad už Čechům tolik nepřál. Jejich nejvyšší výhrou byla ta ve výši přes 76 tisíc korun ze čtvrtého pořadí, kterou vyhrál jeden sázkař. Nejvyšší výhrou tohoto dne byla výhra přes 12,8 milionu korun ve druhém výherním pořadí, kterou si domů odnesli sázkaři ze Slovenska (1x), z Německa (1x) a z Finska (2x).

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru