«

»

Česká republika získala v Eurojackpotu za květen jednu milionovou výhru

Foto: 777cz.eu

V květnových losování Eurojackpotu se žádnému sázejícímu nepodařilo vyhrát miliardový jackpot

V květnu proběhly celkem čtyři losování Eurojackpotu. Žádnému hráči z 18 států, které jsou do loterie zapojeny, se však nepodařilo uhodnout 1. pořadí a vyhrát tak částku vyšší než 2 miliardy korun. Po dlouhé době se ale jednomu sázejícímu z České republiky poštěstilo vyhrát částku přesahující milion korun. V třetím květnovém slosování, které proběhlo 18. května, vyhrál český soutěžící více než 3,2 milionu.

Ve 2. pořadí nejvíce vyhrávali sázející z Finska, kterým z celkem 4 výher bylo vyplaceno přes 60 milionu korun. Tři výherce mělo Německo a Dánsko, dva Španělsko a Itálie a po jednom výherci Chorvatsko, Nizozemsko a Itálie. Nejvíce výherců v 3. pořadí mělo Německo, a to celkem 16, kterým bylo dohromady vyplaceno přes 33 milionů korun. 7 výherců 3. pořadí mělo Finsko, tři Španělsko a Dánsko a dva Nizozemsko a Norsko. Státy jako Chorvatsko, Maďarsko, Slovinsko a Česká republika měli po jednom výherci.

2/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru