«

»

Český pátek Eurojackpotu – hra o byt za 13 milionů

Ilustrační foto

Tento pátek 21. 12. 2018 se v doplňkové hře hraje o luxusní byt

V prvním prosincovém losování Eurojackpotu bylo trefeno 1. pořadí, díky čemuž putovalo přes 858 milionů korun do Dánska. Hlavní výhra padla znovu hned další pátek. Z ní si jeden ze šťastných španělských hráčů připsal bez mála 258 milionů. Jak tomu bude tento pátek 21. prosince je zatím ve hvězdách. Hraje se o 259 milionů, což je sice téměř na minimu, i tak jsou to dost dobré peníze, díky kterým můžete být navěky za vodou.

Pouze pro české hráče je tu ale ještě jedna šance na pořádnou výhru, a tou je byt za 13 milionů korun. Je totiž třetí pátek v měsíci a s ním i tak zvaný Český pátek, který našim hráčům dává právě tuto příležitost. Netipují se žádná čísla navíc. Pro účast v této doplňkové hře vám stačí vsadit plný tiket Eurojackpotu, včetně Extra 6, a to za 400 Kč.

Poté se pouze z českých tiketů losuje jedno sériové číslo sázenky, které rozhodne o tom, kdo se stane majitelem luxusního bytu v hodnotě 13 milionů. U tiketů podaných na terminálu je to 18místný kód, který najdete na potvrzení o sázce. U tiketů podaných přes internet je kód 7místný.

3/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru