«

»

Český pátek Eurojackpotu o byt za 13 milionů

Foto: Sazka

S plným tiketem Eurojackpotu jste 20. 9. ve hře o luxusní bydlení

Je tu 20. září, tedy třetí pátek v měsíci a s ním i speciální prémie Eurojackpotu, tentokrát opět v podobě luxusního bytu v Praze v hodnotě 13 milionů korun. Jde o bydlení 4+kk o velikosti 115m2 v projektu Top Rezidence, Pomezi, Praha 5, a to určené pouze pro hráče hrající v ČR.

Jak se do losování o byt zapojit?

K automatické účasti je potřeba vsadit plný tiket Eurojackpotu za 400 korun. Veškeré takové tikety budou zařazeny do slosování, v němž o jednom výherci bytu rozhodne kód potvrzení o sázce, který je 18místný v případě, že si vsadíte přes terminál anebo 7místný v případě, že sázku podáte online. Nic tedy netipujete, s plným tiketem jste ihned ve hře.

Pokud už bydlení máte anebo byste to nabízené v Praze nechtěli, můžete si namísto něj nechat na bankovní účet vyplatit hodnotu bytu, tedy rovných 13 milionů korun. Stačí vyhrát a rozhodnutí je už jen na vás. Kromě bytu se tentokrát v Eurojackpotu hraje také o více jak miliardu korun!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru