«

»

Chtěl v letadle více prostoru na nohy, naúčtovali mu 16 miliard..

Foto: pixabay

Vtipné momenty se dějí dnes a denně. Jeden ze všech nejvtipnější se stal australskému komikovi Davu O´Neilovi, když si chtěl u aerolinek Qantas připlatit za více prostoru na nohy. Společnost mu místo 70 dolarů omylem naúčtovala téměř 988 milionů australských dolarů. To je v přepočtu něco přes 16 miliard korun. Takovou sumu by vám nanabídl ani Eurojackpot ve své plné síle.

Celý internet se chybou aerolinek baví

To by nebyl Dave, aby se jako komik o tento vtípek nepodělil se svými fanoušky a pobavil je. Přes sociální sítě Dave letecké společnosti Qantas vzkázal, že si uvědomuje, o jaký komfort žádá (místa s větším prostorem pro nohy nejsou vždy k mání), ale že cena 988 milionů australských dolarů se mu přece zdá docela přemrštěná. Aby také ne, vždyť takovou sumu vám nepřinesou ani Eurojackpot výherní výsledky. Jeho fanoušci si pak z komika stříleli tak, že se ho ptali, zda kupuje celou leteckou společnost. Také společnost Qantas, u níž se chyba stala, vtipně odpověděla, že má Dave pravdu, že chtít 16 miliard za o něco větší prostor na nohy je nebetyčná drzost. Za celý incident se společnost samozřejmě omluvila a hodlá zjistit, jak se chyba mohla stát.

Když vyhrajete v Eurojackpotu, možná si ani chyby na účtence nevšimnete

Až vám aktuální výsledky Eurojackpotu začnou říkat pane, možná vaše pozornost nad účty maličko opadne. Rozhodně si však nejde nevšimnout, že po vás někdo chce o 16 miliard více. V souvislosti s tímto případem se na internetu začaly objevovat i vtipné teorie, že se takto pokoušejí aerolinky vzpamatovat z náročného pandemického roku, kdy jejich zisky rapidně klesly.

Že chybné kalkulace se stávají, o tom svědčí případ australského novináře, kterému hotel v Manchesteru omylem naúčtoval v přepočtu 1,5 milionu korun za jedno čepované pivo. Takové pivo byste si nejspíš nedali ani na oslavu mega výhry v Eurojackpotu, nebo ano?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru