«

»

Chtěl výherní stírací los, odcházel se 17 miliony

Foto: pexels

Tak tomu se říká jít si za svým cílem

Američan Fred Bastardo se před několika měsíci vydal do jednoho z tamních obchodů s cílem koupit stírací los, který mu přinese bohatství. Ačkoliv si musel koupit více stíracích losů, než trefil ten výherní, obchod opouštěl opravdu jako milionář.

Když Fred vstoupil do obchodu, byl pevně rozhodnutý, že až bude odcházet, ponese si s sebou tučnou sumu. Po koupi a setření prvního losu přišlo ale zklamání, jelikož nebyl výherní stejně jako další 3 losy v řadě. Muž už pomalu začal ztrácet naději na výhru, přesto si koupil ještě další. A udělal dobře, jelikož právě na tento los vyhrál 750 tisíc dolarů (v přepočtu více než 17 milionů korun).

Výhru si ale čerstvý výherce s sebou domů neodnesl, jelikož mu tolik peněz obchod nebyl schopný vyplatit. Vydal se tedy poté se svou přítelkyní přímo do sídla loterijní společnosti. Cesta se pro jeho milou stala nezapomenutelnou, ne však kvůli výhře a očekávaným penězům, ale proto, že ji Fred v půli cesty požádal o ruku a ona řekla ano.

Snoubenci nechtějí peníze rozházet za zbytečnosti, hodlají je totiž radši dobře investovat. Fred chce díky nim dokonce začít s vlastním podnikáním.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru