«

»

Chtěl vyhrát tři stovky, místo toho ale zemřel

Foto: depositphotos

Ať už sázíte Extra Rentu nebo jakoukoliv jinou loterii, nejspíš máte na paměti, že výhra nemusí být vždy nutně výhrou. Své o tom ví zejména výherci loterie, které po výhře postihl krutý osud. O tom, že mu výhra nemusí být k ničemu, nepřemýšlel ani třiadvacetiletý mladík z Jihoafrické republiky, který v rámci soutěže vypil na ex láhev 35% bylinného likéru Jägermeister. Na následky hloupé soutěže však zemřel a výhru ve výši 200 randů (v přepočtu asi 300 korun) si už nepřevzal.

Vidina výhry může mnohé zaslepit

Výherní výsledky Extra Renty jsou se svou maximální výherní částkou 100 000 Kč měsíčně na 20 let opravdu lákavé. O výhru se však není dobré pokoušet za každou cenu, a to vzhledem k velmi nízké pravděpodobnosti výhry v jakékoliv loterii. A neplatí to jen u loterií, nýbrž u řady jiných soutěží. Své o tom ví hosté nočního baru v provincii Limpopo v Jihoafrické republice. Celkem nedávno se tam konala soutěž v popíjení alkoholu. Záměrem bylo vypít láhev Jägermeisteru v co možná nejkratší době. Přičemž hlavní cenou bylo 200 randů (což je v přepočtu asi 300 Kč).

Třiadvacetiletému, blíže nejmenovanému muži se podařilo alkohol vypít za méně než dvě minuty, což by z něj udělalo jasného vítěze, kdyby však nezkolaboval. Vlivem působení velkého množství alkoholu na jeho organismus muž zkolaboval a byl odvezen do nemocnice. Tam ale později zemřel.

Po výhře v loterii si můžete alkohol vychutnávat

S výhrou v Extra Rentě můžete mít v baru úplně jiné láhve alkoholu, než na které jste byli doposud zvyklí. Alkohol bude u vás jistě téct proudem, zároveň si jej ale můžete i více vychutnávat. Zvlášť, když jej budete nakupovat v aukcích. Potom je ale více než jasné, že například whisky  The Macallan 1926 s malbou Michaela Dillona, která se v roce 2018 vydražila za více než 29 milionů korun, na ex pít nebudete, pokud ji teda vůbec otevřete.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru