«

»

Chtěl zbohatnout poctivou prací, ale vyhrál v loterii

Foto: pixabay

Z věcí, do kterých nevložíte příliš velká očekávání, nejste ani zklamaní v případě, že nevyjdou. Tudíž ani fakt, že Sportka nevychází, vás nemůže rozhodit, pokud s výhrou v loterii příliš nepočítáte. O to větší je pak radost, když něco, v co ani nevěříte, přece jenom vyjde. Podobně to měl jedenatřicetiletý Simon Waddup z Anglie, který měl v plánu zbohatnout poctivou prací. Hodně dřel a studoval na to, aby mohl úspěšně podnikat ve stavebnictví. Ani ve snu ho nenapadlo, že mu výhra v loterii hodně věcí usnadní. Z výhry měl samozřejmě radost.

Teď může proinvestovat 1 milion eur

Nakoupit staré nemovitosti, opravit je a najít pro ně nejlepší využití… přesně do tohoto podnikatelského plánu vkládal Simon své naděje. Nečekal na to, až mu výhra či úspěch spadne do klína, možná i díky tomu štěstí v loterii přilákal. Tiket koupil jako každý druhý hráč loterie během běžného nákupu v obchodě. V kapse mu chrastily nějaké drobné, a tak se rozhodl jich zbavit. V květnu roku 2020 tedy koupil dva tikety do loterie EuroMillions. V tu dobu ještě netušil, že si domů nese miliony. Později při kontrole tiketů zjistil, že v loterii EuroMillions vyhrál 1 milion eur (to je v přepočtu přes 26 milionů korun). Také se snažíte drobné v kapse proměnit ve výherní výsledky Sportky?

O radost se podělil s rodinou

Tak snad Simonovi výhra v loterii nevezme potřebný zápal a nadšení pro práci. Teď může do nemovitostí vrazit podstatnou část výhry a peníze zhodnotit. O radost z výhry se Simon okamžitě podělil s rodinou. Spolu s desetiletou dcerou mají velké plány. Hodlá jí konečně obstarat cestovní pas a pak se s ní vydat do zahraničí. Koneckonců podobné plány už spřádají nějaký ten pátek… teď je mohou uskutečnit.

I vám mohou šťastná čísla Sportky pomoct pohnout s plány, které už dlouho odkládáte.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru