«

»

Chyba v tisku mu málem způsobila infarkt

Foto: pixabay

Ačkoliv jen na pár krátkých minut, poznal německý sázkař Jens Neumann, jaké to je vyhrát v loterii. Výherce – nevýherce, který pochází z Malchowa měl v roce 2017 na okamžik pocit, že v Eurojackpotu vyhrál 60 milionů eur (v té době přibližně 1,6 miliardy korun). Jeho nadšení se však rozplynulo jako pára nad hrncem, když zjistil, že noviny omylem vytiskly výherní čísla z předchozího slosování.

Chyba stála německého sázkaře 60 milionů eur, které však nikdy neměl

O tom, že výherní výsledky Eurojackpotu vám mohou přivodit infarktový stav, není pochyb. Už vůbec ne po případu, který se stal v Německu v roce 2017. Nadšený sázkař Jens Neumann, který loterijní výsledky vždy včas kontroluje, při jedné takové kontrole v novinách zjistil, že mu do klína spadla výhra v hodnotě 60 milionů eur (v té době přibližně 1,6 miliardy korun). Alespoň čísla vytisknutá v novinách tomu nasvědčovala. Jako každý výherce Eurojackpotu či jiné loterie, také tento nadšený sázkař nevěřil svým očím a výhru se pokoušel všemožně si ověřit. Proto kouknul také na teletext, který by ho mohl utvrdit v tom, že opravdu vyhrál. Tak se ale nestalo. Jens Neumann s hrůzou zjistil, že na teletextu jsou úplně jiná čísla.

Proto rychle běžel do večerky, aby koupil ještě jedny noviny a ty mu opět říkaly, že v Eurojackpotu vyhrál. Když však obvolal pár míst, zjistil, že noviny daly do tisku omylem čísla z předchozího slosování, za což se později omluvily.

Nakonec sázkař nezapřel svůj smysl pro humor

Nakonec sázkař zklamání z výhry nevýhry rozdýchal a o svůj příběh se podělil. Vždyť kolikrát za život se stanete výhercem Eurojackpotu? Ačkoliv to v jeho případě byla jen několikaminutová záležitost, náramně si ji prý užil. Na závěr zavtipkoval, že má nakonec velké štěstí v tom, že objednávku luxusního Ferrari neuspěchal.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru