«

»

Čím o Vánocích potěšit vaši drahou polovičku?

Foto: pixabay

Ani muži se shánění vánočních dárků nevyhnou. Leda by vyhráli v Eurojackpotu a pod stromeček by letos objednali zkrátka od všeho něco. Jen klid! Pokud se vám výhra v Eurojackpotu vyhýbá podobně jako zlaté prasátko o Vánocích, máme pro vás nejen tipy, nýbrž i návod, jak dešifrovat tajné přání vaší ženy.

Jak poznat, co si žena přeje k Vánocům?

Jakkoliv složitě se to může jevit, je to jednoduché jako facka. Protože žena opravdu nechce svetr, který vám pomáhala vybírat vaše maminka ani tu nejlepší sadu nádobí, před Štědrým dnem a s dostatečným předstihem k vám začne vysílat nenápadné signály. Třeba se o dárku pro ni jen tak mezi řečí zmíní nebo se zdrží u výlohy obchodu. Na vás je tyto tajné zprávy šikovně dešifrovat. Vyhráno máte, když jakoby náhodou nechá otevřený notebook na stránce s věcmi, které by si přála. Samozřejmě úplně nejlepší by bylo ženě pod stromeček nadělit výherní výsledky Eurojackpotu. Za ně by si už sama koupila, co potřebuje. Pokud žádné signály nechytáte, připravili jsme pro vás seznam top nejluxusnějších vánočních dárků pro vaši ženu… kdyby šťastná čísla přece jen padla.

Výběr je široký od kabelek přes boty po parfémy…

Mít v kapse Eurojackpot výhru, můžete své ženě mimo jiné pořídit:

  1. Ručně vyráběnou kabelku od Hermese z pravé krokodýlí kůže za 203 tisíc dolarů.
  2. Parfém od španělské šperkařské firmy za 880 euro, který se ukrývá uvnitř ručně foukaného flakonu a je ozdobený kousky zlata a platiny.
  3. Boty s pravými diamanty za 15 milionů dolarů, které na zakázku navrhla designérka Debbie Wingham.
  4. Šampaňské Heidsieck 1907 za 275 000 dolarů, které bylo na dně moře nalezeno v roce 1997.
  5. Luxusní hodinky Graff Diamonds Hallucination za 55 milionů dolarů. Tyto hodinky se skládají z diamantů všech barev, jako jsou Fancy Pink, Fancy Blue, Fancy Yellow, Fancy Green a z dalších drahých kamenů.
Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru