«

»

Čím si přivydělat, když výhra v loterii nepřichází?

Foto: pixabay

Čekání na výhru v Korunce může být nekonečné, a proto si mezitím můžete k platu přivydělat dobře placenou brigádou. Například Angličan Freddie Beckitt si přivydělává tím, že čeká za ostatní lidi ve frontách a je v tom už zběhlý.

Jediné, co k této práci potřebujete, je trpělivost

Tato brigáda možná nebude tak daleko od vašeho čekání na výherní výsledky Korunky. Jediným předpokladem pro ni je totiž vaše trpělivost. Angličan Freddie Beckitt využil každodenní běžné situace v Londýně a namísto lidí čeká ve frontě on. V jaké frontě? V jakékoliv frontě na cokoliv. Mezi jeho nejčastější patří dlouhé fronty na vstupenky i na vánoční dárky. V průměru si vydělá téměř 600 Kč za hodinu, což není málo. Lidem se zkrátka čekat nechce, a tak to Freddie bere na sebe. Nemyslete si však, že je to práce snů. I Freddiemu dává zabrat, a to zejména v úmorných vedrech nebo v třeskutých mrazech. S tím však Freddie počítá a je vybavený podle situace. I přesto, že je o něj velký zájem a za den si umí vydělat klidně i pět tisíc, bere to jako brigádu. Mimo to lidem nabízí i hlídání dětí, venčení domácích mazlíčků nebo vyřizování různých pochůzek. A jak si do výhry v Korunce přivyděláváte vy?

Jaké jiné práce snů existují?

A pokud to s výhrou v Korunce vidíte opravdu bledě, nezbývá než seknout s brigádou a najít si full-time práci snů. Můžete se živit jako potápěč na golfových hřištích… to když míček spadne do jezírka. Za směnu si klidně můžete vydělat i 7000 tisíc korun. Předpokladem pro práci je absolvovaný potápěčský kurz i kurz první pomoci. Ale jestli vám golf nevoní, živit se můžete jako profesionální skákač na matracích nebo testovač tobogánů. O zajímavé nabídky práce zkrátka není nouze.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru