«

»

Číňan vyhrál stovky milionů korun a pro výhru vyrazil převlečený za maskota loterie

Foto: pixabay

Po výhře v Extra Rentě nejenže nebudete vědět, co se sebou, nýbrž nejspíš ani nebudete tušit, co na sebe, a to především v okamžik výběru výhry. S dress codem si hlavu nelámal Číňan Li, který pro výhru v přepočtu 754 milionů korun vyrazil v převleku maskota loterie. To prý kvůli tomu, aby ho nepoznala manželka s dětmi. Hodlá jim snad výhru zatajit?

Výhra v loterii spadá do společného jmění manželů

Výherní výsledky Extra Renty mohou doma způsobit obrovskou radost, snaha o ně však i řadu hádek. To v případě, že manžel nebo manželka nesouhlasí se sázením toho druhého. Co ale s tím, pokud padne výhra? Ať už byly názory těch dvou jakékoliv,  platí, že výhra spadá do společného jmění manželů. Na podobné pravidlo narazí i Číňan Li, kterému se nedávno v čínské loterii podařilo vyhrát rekordní výhru přes 219 milionů jüanů (v přepočtu 754 milionů korun). Při přebírání výhry však svou identitu neodhalil a u šeku se vyfotil v kostýmu maskota této loterie, kterým je žlutá postavička. Učinil tak prý kvůli tomu, aby výhrou nezkazil své děti a příliš nešokoval manželku. Dříve nebo později jí však o výhře říct musí, protože by tím jinak porušoval zákon o společném jmění manželů. A co vy? Řekli byste vašim nejbližším o výhře v loterii Extra Renta, nebo byste kolem toho dělali podobné tanečky jako Li?

Vsadil čtyřicet tiketů se stejnými čísly

Výhra v Extra Rentě může přijít po tom, co do hry pošlete svá šťastná čísla. Přitom může jít o vaše konkrétní čísla nebo náhodný tip. Pokud jde o čínského zamaskovaného výherce, ten mimo důvtipu prokázal i velkou víru ve svou číselnou kombinaci, kterou sází celý život. Do hry vstoupil s až čtyřiceti tikety a místo, aby zvýšil své šance vsazením různých čísel, obsahovaly jeho tikety tu samou kombinaci. Ta se později ukázala být výherní a Číňan už do své smrti nemusí hnout brvou. A zatímco dotazy manželky na nějaký čas odrazil, čemu se nevyhne, je daň, která mu z výhry ukrojí až 43 milionů jüanů.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru