«

»

Čistě z nudy utratil už přes milion za plastiky, které ho znetvořují

Foto: pixabay

Mladý Brit Levi Jed Murphy (24) už u plastických chirurgů nechal více než jeden milion korun. Pro první plastiku se rozhodl už v devatenácti. Od té doby nemají plastické úpravy jeho obličeje konce. Stopku pro něj nepředstavuje ani fakt, že už u plastiků nechal v přepočtu více než jeden milion korun. Vy si na plastiku můžete vydělat například ve Šťastných 10.

Změnili byste image po výhře v loterii?

Každý by Šťastných 10 výherní výsledky zužitkoval po svém. Nepochybujeme o tom, že někdo by si za výhru v loterii šel udělat nová prsa, ale to, co předvádí mladík Levi Marphy, to už je maličko za hranou běžného chápání. I přes nesouhlas a zhnusení okolí dál pokračuje v plastikách za nemalé peníze, které znetvořují jeho obličej. Murphy si už nechal přifouknout rty a napnout čelo. To je však to nejmenší. Jeho tvář je doslova prošpikovaná nejrůznějšími výplněmi, které mění rysy jeho obličeje, a to za jediným účelem. Murphy chce vypadat jako instagramový filtr. Na druhou stranu mu celá tahle proměna vydělává více než čísla do Šťastných 10. Nechal školy a vydělává na sebe svým vzhledem. Má to i další své výhody, některé plastické kliniky dávají mladíkovi za propagaci značnou slevu na další zákroky. A ty Murphy milerád podstupuje, protože jak už jsme říkali, na plastických úpravách se stal úplně závislý.

Náklady se mu vrací nevídanou rychlostí

Že byste do sebe nenechali řezat ani za milion? Ani se vám nedivíme. Existují totiž jiné způsoby, jak si mega výhru ve Šťastných 10 užít. Mladík Murphy však nad utracenými penězi naříkat nemusí. Jeho fotky na Instagramu a dalších sítích vydělávají tolik, že se mu původní investice za ta léta už několikrát vrátila. Co bude Murphy dělat, až ho jeho strašidelný vzhled omrzí, to netušíme. Pokud to však netrápí samotného Murphyho, ani my ostatní si s tím nemusíme lámat hlavu. Naopak nad čím bychom mohli dumat, jsou výherní číšla do Šťastných 10.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru