«

»

Co by neměla postrádat vaše koupelna po velké výhře v loterii?

Foto: pixabay

Až trefíte Šťastných 10 nebo jinou loterii a na bankovním účtu vám přistanou miliony, nemusíte při zařizování nové koupelny vůbec troškařit. Pořídit si můžete vanu ovládanou hlasem za 16 000 dolarů. Pak také vanu, která vám umožní vznášet se na hladině nebo high-tech toaletu s dálkovým tabletem.

Boháči jsou ve wellness každou chvilku, a to mohou mít wellness i doma

Šťastných 10 výherní výsledky vám zaručí, že vaše tělo i smysly budou opravdu opečovávány. Fakt, že se nebudete muset ohlížet na finance, může způsobit, že v koupelně budete mít vanu ovládanou hlasem za 16 000 dolarů (to je v přepočtu více než 360 tisíc korun). Vana Stillness od společnosti Kohler slibuje opravdový zážitek. Je ovládána hlasem, což dokonale vystihuje to, co člověk ve vaně a s mokrýma rukama potřebuje. Ponořeni v horké vodě můžete naplno využít náladové osvětlení, vytváření mlhy i zážitkovou věž s programem aromaterapie. Hlasem si můžete nastavit věci, jako je výška hladiny vody, teplota vody, bublinky a další funkce.

Vana má tvar čtverce a kruhový otvor na vodu, která může volně přetékat do prostoru pod vanou. Vzhledem k tomu, že ani účty za vodu vás s výhrou ve Šťastných 10 v kapse trápit nebudou, je tohle dokonalá vana pro výherce loterie. Samozřejmě existují i další modely od jiných firem. Například podobně drahá vana s názvem Toto, která je navrhnuta na konceptu vysílání nízkofrekvenčních mozkových vln. Ty vás uvedou do transu a vy budete mít pocit, jako byste se vznášeli na hladině.

Záchod s vyhřívaným prkýnkem

Co by vám doma zaručeně nemělo chybět, po tom, co začnete utrácet výhru ve Šťastných 10, je high-tech záchod s vyhřívaným prkýnkem a dalšími funkcemi. Tato high-tech toaleta vás bude stát 6 390 dolarů (to je v přepočtu téměř 145 tisíc korun). Tento záchod zahrnuje automatické zavírání a otevírání, sedadlo s regulovanou teplotou, opěrku na nohy a integrovaný bidet s ovládáním teploty vody a tlaku.

Nejlepší na tom všem je, že po výhře ve Šťastných 10 nebudete muset nikam spěchat a ve vaší výjimečné koupelně můžete trávit všechen váš milionářský čas.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru