«

»

Co dělají rekordní jackpoty se sázejícími?

Foto: pexels

Aktuální Superjackpot Sportky je přes 152 milionů korun a v Eurojackpotu můžete dokonce dosáhnout na částku více jak 2 miliardy. I přesto, že výherní tabulky Sportky a Eurojackpotu či tabulky předpokládaných výher těchto loterií měly co do činění s mnohem vyššími výhrami, už tyto jackpoty dokážou se sázejícími divy.

Narůstající jackpot k aktivitě rozhýbe i ty, kteří běžně nesázejí

Jedním z mnoha doporučení na výhodně vsazenou Sportku či Eurojackpot je vsadit si v době, kdy jsou jackpoty loterií opravdu vysoké. Výhru si tím sice nezaručíte, alespoň si zajistíte, že v případě výhry bude váš bankovní účet praskat ve švech. Vidina opravdu velkých peněz dokáže mimo jiné i to, že:

  • si k terminálům Sazky najdou cestu i ti lidé, kteří Sportku pravidelně nesázejí, nebo ji nesázejí vůbec,
  • sázející vsadí více než jen jeden tiket,
  • hráči konkrétní loterie kvůli jackpotu vyberou své úspory, aby mohli navýšit své sázky,
  • někteří z nich si kvůli jackpotu dokonce půjčí,
  • zúčastní se i hromadných sázek, i přesto, že předtím takhle nikdy nesázeli – koneckonců výše jackpotů poukazuje na to, že by případné dělení se o výhru zas až tolik nebolelo.

I přesto, že v případě jackpotů se běžně jedná o astronomické částky, doporučujeme držet se při zemi. Myslet byste především měli i na život po jackpotu, přesněji po jackpotu, který nepadl ve váš prospěch. Vidina výhry může být velká, především však nereálná. Reálně půjčené peníze, které vrazíte do půjčky, vám zpátky nikdo nevrátí. To samé platí i o životních úsporách. Ale co my (ti, kteří jackpot také netrefili) víme! Možná, že by výherci mimořádných peněžních obnosů mluvili jinak.

Věřili byste tomu, že 2,5 miliardový Eurojackpot padne Čechovi?

Pravděpodobnost výhry v Eurojackpotu je na rozdíl od Sportky rozmělněna ještě i do dalších států, které tuto loterii také hrají. Proto je přímo senzace, když v roce 2015 jackpot ve výši téměř 2,5 miliardy připadl Čechovi z Pardubického kraje.

Dosud nejvyšší výhru ve Sportce přinesly Sportka výsledky v roce 2013 sázkaři z Chrudimska, který vyhrál téměř 400 miliónů korun.

Loterie u nás v Česku jsou opravdu štědré. Stejně tak i další Evropské loterie. Avšak co se výše výher týče, nelze je porovnávat s jackpoty amerických loterií, ve kterých je možné vyhrát i v přepočtu 35 miliard korun českých.

Ať už vás jackpoty loterií rozpálí doběla, nebo vás naopak nechávají chladným, protože sázíte pravidelně jackpot nejackpot, další možnost vsadit si máte v Eurojackpotu v pátek 20. 3. a ve Sportce už ve středu 18. 3. 2020.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru