«

»

Co dělat a nedělat, když se dozvíte o výhře ve Sportce?

Foto: pixabay

Můžete se na velkou výhru ve Sportce připravovat celý svůj sázkařský život, přesto když přijde, oněmíte úžasem. Velikost úžasu je úměrná výši výhry. Proto je dobré disponovat alespoň nějakým návodem, jak se v takové situaci zachovat. Níže jsme ho pro vás sepsali. Pro jistotu. Nikdy totiž nevíte, kdy Sportka vyjde i vám!

 1. Pro jistotu si ještě jednou zkontrolujte svou výhru

Můžete se přehlédnout. Výherní čísla jste mohli sázet před týdnem, tudíž nejsou aktuální. Výsledné zklamání je o to větší. Pokud ve Sportce sázíte pořád stejná čísla, přesvědčte se, že máte vsazeno.

 1. Nespusťte výherní tiket Sportky z očí

Sportka výsledky vám sedí? V tom případě se můžete začít radovat. V žádném případě však nespouštějte oči z tiketu. Uložte ho na jedno místo a nikam jej nepřemisťujte. Může se stát, že zapomenete, kde jste výherní tiket dali.

 1. Vypusťte ze sebe prvotní emoce

Zadržovat v sobě nával emocí není zdravé. Vypusťte je ven, křičte, smějte se, tančete, klidně si zaplačte. Důležité je, abyste se uvolnili.

 1. O výhře řekněte jen svým nejbližším

Je pochopitelné, že nejspíš nevydržíte až do večera, až se manžel vrátí z práce. Proto mu ihned zavolejte. Jen dejte pozor, ať s ním vaše vysoká výhra ve Sportce nepraští. Ujistěte se, že sedí a že je sám. Není vhodné hned za čerstva o výhře říkat širokému okolí, natož jeho kolegům z práce.

 1. Pokud můžete, vezměte si v práci volno

Je zbytečné přesvědčovat sami sebe, že to v práci zvládnete, když máte tiket s výhrou ve Sportce u sebe doma. Stejně byste se na nic nesoustředili, a proto si dejte volno. Zkuste alespoň na začátku potlačit nutkání svému šéfovi říct, že už se nikdy do práce nevrátíte.

 1. Zbytečně neprodlužujte dobu vyzvednutí výhry

Termín vyzvednutí výhry ve Sportce, Eurojackpotu i Šťastných 10 zbytečně neprodlužujte, i když na něj máte celý dlouhý rok. Jednak bude lepší, když to už budete mít za sebou a také minimalizujete riziko ztráty tiketu. Už ho nebudete muset tak bedlivě hlídat a spát s ním pod polštářem.

 1. Pokuste se chovat jako obvykle

Pokuste se na začátku hned všem nevyzradit, že jste ve Sportce či Eurojackpotu vyhráli. Máte plno práce s vlastními emocemi, natož abyste řešili emoce a nálady dalších lidí, kteří vám výhru přát budou… nebudou.

 1. Zavolejte si do Sazky pro upřesnění informací

Je jasné, že budete ohledně vyzvednutí výhry nervózní. Radši než spoléhat se na doporučení svých známých, zavolejte na informační linku Sazky, kde vám poradí a upřesní řadu věcí. Pro vyzvednutí výhry si zařiďte dostatek času. Vezměte si někoho s sebou. Samým štěstím si nezapomeňte vzít osobní doklady a hlavně výherní tiket.

 1. Začněte si psát seznam věcí, jak s penězi naložíte

Na závěr nezbývá než si začít psát seznam věcí, které za peníze pořídíte. V případě trefeného Superjackpotu Sportky anebo hlavní výhry Eurojackpotu bude onen seznam asi „hooodně” dlouhý.

4.3/5 - (3 votes)

2 komentáře

 1. Sázkař

  Kdo je přítomen při oznámení výhry v budově sazky ? Děkuji.

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   před návštěvou Sazky je dobré zavolat na info linku 266 12 12 12 a zde se domluvit s operátorkou na dalším postupu.

   Pokud vyhrajete velký peníz (gratulujeme) a nechcete své číslo ukazovat, pořiďte si novou sim kartu.

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru